lekarz Rafał Kisielewski

1,8
1,8

Lekarz niedelikatny, podejście do pacjentki będącej w nowej dla siebie sytuacji życiowej jaką jest ciąża - na odwal. Opryskliwy, nie udzielał rzetelnych informacji na zadawane przeze mnie pytania, pytanie o badania prenatalne zostało przez niego praktycznie wyśmiane. Wizyta prywatna, absolutnie nie warta swojej ceny. Brak ogłady i podstaw empatii do pacjentek.

Nie polecam. Lekarz niedelikatny, milczący, zero wyjaśnień problemu. Wizyta prywatna, w ogóle się nie starał. Chyba wyszedł z założenia że sobie doczytam w Internecie. Nie wrócę drugi raz.

Brak zaangażowania, brak czasu na wyjaśnienie czegokolwiek, bardzo się zawiodłam. Nigdy więcej nie chciałabym trafić na takiego lekarza.

Nie polecam!!!! Nigdy nie pójdę do tego lekarza, sugerowałam się opiniami pozytywnymi i bardzo po żałowałam tej wizyty ! Nie pomógł.... Zostałam ze swoim problemem sama, praktycznie przez Pana Dr wyśmiana ! Trzymajcie się od tego lekarza z daleka !

Nie polecam!!!!

Pan Doktor jest najlepszym lekarzem ginekologiem z jakim miałam do czynienia, szybko rozwiązał mój problem. Kompetentny, życzliwy i pomocny. Pan Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, do którego można mieć 100% zaufania. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam, Krystyna z Ełku.

Krystyna z Ełku.