Rafał Kleczyk

Internista

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.

jestem emerytowaną nauczycielką , lecze sie na serce wiele lat ale dopiero doktor Kleczyk mi pomógł. Dzieki niemu komfort i jakość mojego życia uległy poprawie ! To znakomity lekarz i ciepły miły człowiek !!! Przyjmuje w przychodni MEDIX.

Jestem pacjentką doktora Kleczyka. Polecam Pana doktora, jest wspaniałą osobą. Ma rozległą wiedzę, odpowiada wyczerpująco na pytania i stawia trafne diagnozy. Nigdy nie da pacjentowi odczuć, że jest intruzem.

To lekarz z prawdziwym powołaniem, super fachowiec w swojej dziedzinie. Ma zawsze czas dla pacjenta, wysłucha, wytłumaczy a przede wszystkim nie jest mu obojętny los człowieka szukajacego pomocy.Ja leczę się już u niego kilka lat, pomógł mi wyjść z arytmi.Więcej takich lekarzy a świat będzie o wiele piękniejszy. Gorąco polecam!!!! Dla zainteresowanych przyjmuje w Medixie we Wrocławiu

Witam, gorąco polecam PANA DOKTORA! Był moim lekarzem prowadzącym w CDM Medix na Hirszfelda. Jest ON lekarzem bardzo kompetentnym i mającym ogromne serce dla ludzi. Od razu widać, że jest lekarzem z powołania. Gorąco GO WAM polecam...

Dzień Dobry. Jestem stałą pacjentką pana dr Rafała i szczeże go polecam. Jest bardzo sympatyczny, wizyty przebiegają bez żadnego stresu, mam pewnośc że jestem w dobrych rękach. jest profesjonalista , miłąaatmosfera na badaniach. Polecam

Polecam Pana Doktora - to bardzo rzeczowy i solidny profesjonalista. Pomógł mi w trudnym przypadku - gdyby nie to że na niego trafiłam dziś nie wiem co by było. dziękuję i pozdrawiam

Moim lek. kardiologiem jest dr Kleczyk. Tylko Jemu wierzę! Świetny lekarz. Opanowany, po ludzku wytłumaczy o co chodzi. Ma wieloletnią praktykę i bardzo dużo pacjentów. Bardzo Go cenię .- E.

Polecam Pana Doktora wszystkim z racji bardzo profesjonalnego i cierpliwego podejścia do pacjentów. Pan doktor to najwyższej klasy specjalista - moje problemy sercowe, bardzo skomplikowane i trudne leczenie zakończyło się pełnym sukcesem dopiero dzięki temu doktorowi. Moja rodzina także leczy się teraz tylko u Pana Rafała Kleczyka z Medixu we Wrocławiu

Polecam! Leczę się u doktora Kleczyka od kilku dobrych miesięcy. Tak profesjonalnego podejścia i zaangażowania nigdy nie widziałam. Jestem zadowolona pod każdym względem, zawsze miła atmosfera, sprawna organizacja przychodni , polecam!

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Gabinet lekarski
51-113 Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

NZOZ "VITA" Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Przychodnia Ogólnolekarska
ulica Oławska 15
Wrocław