Rafał Kleczyk

Potwierdzam te opinie:) warto się wybrać do centrum medix i do doktora Kleczyka zeby wyjść stamtąd z nowym lepszym zdrowiem :)

Dr. Rafał Kleczyk to najlepszy specjalista z wielu mi znanych lekarzy. Solidny, sympatyczny, zdolny i zawsze gotowy aby kompetentnie pomóc-POLECAM!!

Moim lek. kardiologiem jest dr Kleczyk. Tylko Jemu wierzę! Świetny lekarz. Opanowany, po ludzku wytłumaczy o co chodzi. Ma wieloletnią praktykę i bardzo dużo pacjentów. Bardzo Go cenię .- E.

CZŁOWIEK O WYSOKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ I WSPANIAŁY SPECJALISTA KARDIOLOG. LECZĘ SIĘ U DOKTORA PRZESZŁO 5 LAT I POLECAM GO BARDZO

Pan doktor Kleczyk to super lekarz! jesteśmy zachwyceni jego poziomem kultury. Jest konkretny i bardzo precyzyjny w swojej pracy. Pozdrawiamy

Bardzo dobry kardiolog. Doskonały fachowiec i przede wszystkim człowiek. W gabinecie wykonuje bardzo dokładną diagnostykę kardiologiczną. Serdecznie polecam!!!

jestem zadowolona z opieki tego lekarza. Dużo czasu poświęca choremu, wyjaśnia działanie leków, podchodzi sumiennie do pacjenta . polecam dr Kleczyka

Dzień Dobry. Jestem stałą pacjentką pana dr Rafała i szczeże go polecam. Jest bardzo sympatyczny, wizyty przebiegają bez żadnego stresu, mam pewnośc że jestem w dobrych rękach. jest profesjonalista , miłąaatmosfera na badaniach. Polecam

Szczerze polecam i rekomenduję bardzo pozytywnie pana kardiologa Rafała. DOKTOR KLECZYK jest najlepszy

Dziękuję temu lekarzowi za czułą i troskliwą opiekę . Obchodził się ze mną delikatnie i z wielkim sercem :-) :-)