Rafał Kleczyk

Dzięki temu lekarzowi żyje po ciężkich przejściach !!!! Kompetencja, fachowość, szczerość oraz zainteresowanie pacjentem to jego atrybuty...polecam i dziękuję..

Witam, gorąco polecam PANA DOKTORA! Był moim lekarzem prowadzącym w CDM Medix na Hirszfelda. Jest ON lekarzem bardzo kompetentnym i mającym ogromne serce dla ludzi. Od razu widać, że jest lekarzem z powołania. Gorąco GO WAM polecam...

To była moja pierwsza wizyta u kardiologa, i byłam strasznie zestresowana, bo nie wiedziałam co mnie czeka, ale po wejściu do doktora stres minął jak ręką odjął. Podoba mi się doktor Kleczyk-fachowiec w 100%...

Kardiolog przejmujacy sie pacjentami. Jesli w Jego kompetencjach nie ma mozliwych srodków - wie gdzie ich szukać

Bardzo dobry specjalista, troskliwy i budzący zaufanie. Leczy moją mamę. Świetny kardiolog . POLECAM

Doktor Kleczyk udzielił mi natychmiastowej pomocy, kiedy było ze mną źle, dostałam skierowanie do kardiochirurga, teraz już jest po wszystkim i czyję sie o niebo lepiej. Cały czas jestem pod opieką doktora. Jak dla mnie to świetny kardiolog, który potrafi szybko podjąc decyzję jeśli stan zdrowia jest kiepski.

polecam kazdemu kto ma problem z sercem. Indywidualne podejście do pacjenta, poradzi , wyleczy a co najwazniejsze bardzo fachowy i kompetentny

Profesjonalista, bardzo dobry doskonały kardiolog. Wspaniały człowiek. Jest wyjątkową osobą. Polecam !!

Bardzo polecam. P. doktor Kleczyk jest miły i wyrozumiały, mile podchodzi do chorego. Przypomina o badaniach. Świetny diagnosta. Z przyjemnością odwiedzam gabinet p.doktora.

Chcę gorąco zarekomendować wszystkim pana doktora Kleczyka. Jestem jego stałą pacjentką. Odkąd leczę sie u Niego jestem pod wrażeniem a efekty leczenia mobilizują do walki o zdrowie.!!!