Rafał Kleczyk

Bardzo Dziękuję. Pan Doktor jest nie tylko wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie kardiologii ale też bardzo dobrym,współczującym człowiekiem,zawsze gotowym udzielić wszelkiej informacji pacjentowi.Bardzo polecam.Przyjmuje w Medixie we Wrocławiu. Wdzięczna pacjentka lat 55

W doktorze Rafale Kleczyku jest bardzo dużo dobroci i ciepła, a przede wszystkim zrozumienia dla pacjentów. Na pewno mało dziś takich lekarzy „z sercem” dla których każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Dziękuję za miłe przyjęcie i empatię.

Lekarz, któremu zależy na pacjencie, trudno takiego znaleźć - trafiłem do doktora z zaburzeniami rytmu serca. Polecam Go w 100 %, jest godny zaufania. Sam polecam go najbliższym. Poświęca czas i uwagę. Wysłucha, wytłumaczy, porozmawia. Najważniejsze że już się lepiej czuję.

Trafiłam do Medixu cztery lata temu, dr Kleczyk zdiagnozowały u mnie chorobę bardzo rzadką, wykazał się obszerną wiedzą medyczną i doświadczeniem. Kompetentny,rzetelny i zaangażowany. Polecam

Wspaniały lekarz z powołania,leczy mnie już od kilkunastu lat, podchodzi do pacjenta z sercem, kiedy jest jakiś problem potrafi doradzić j. O wszystkich troszczy się jednakowo. Nie spotkałam równie wspaniałego bezinteresownego lekarza. Polecam wszystkim.

Profesjonalny i kompetentny lekarz, fajna atmosfera, bez czekania, bezbolesne leczenie, polecam serdecznie. Jan

Pełen profesjonalizm w działaniu. Skuteczność i miła atmosfera sprawia że chce się żyć. Przystępne ceny. Polecam wszystkim, po niedługim czasie moje samopoczucie poprawiło się i ustąpiły objawy choroby z którymi zmagałem się od lat.

Rewelacyjny specjalista. Polecam każdemu kto ma problemy z sercem. Terapia przeprowadzona wzorowo i bez najmniejszych zastrzeżeń. Jestem zadowolony, że trafiłem do tak wysoko wykwalifikowanego kardiologa. Pozdrawiam doktora- Marek

Jeśli masz problem z sercem to polecam Pana Doktora. Od lat korzystam z jego porad. Zaraz po operacji byłem pod kontrolą i systematycznie stawiam się na wizyty. Pan Doktor jest bardzo miłą osobą. Gorąco zachęcam do wizyt.

Bardzo fajny pan doktor. Miałam nie raz przyjemność leczenia się u Niego. Naprawdę bardzo dobry lekarz i do tego fajny. :)))