lekarz Rafał Koczorowski

Rehabilitant, Neurolog

Kwalifikacje rehabilitacyjne łączą się u tego lekarza ze specjalizacją neurologiczną, więc opieka nad pacjentem jest kompleksowa i praktycznie od razu wiadomo, co człowiekowi dolega.

Miałam lekką operację kręgosłupa i później zostałam skierowana do tego lekarza na rehabilitację. Ćwiczenia okazały się skuteczne. Absolutnie nic mnie nie boli i trochę zaangażowania się opłaciło.

Po lekkim udarze mózgu pan dr przywrócił moją mamę do względnej sprawności, za co będę wdzięczny do końca życia.

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.

Szybka diagnoza, natychmiastowe skierowanie na najważniejsze grupy badań, opieka nad pacjentem od początku do końca, polecam!