Rafał Kołsut

Jedyny lekarz, któremu ufam w 100%. Do każdego pacjenta podchodzi z życzliwością. Swoją pracę wykonuje niezwykle rzetelnie. Jest nad wyraz sympatyczny. Z pewnością kocha to co robi dzięki czemu jego mali pacjenci go uwielbiają. Polecam wszystkim rodzicom.

Świetny lekarz dla dzieci pod każdym względem.

Świetny lekarz dla dzieci pod każdym względem.

wspaniały lekarz dla małych pacjentów

wspaniały lekarz dla małych pacjentów

lekarz nie zajmuje się chorobą lecz prywatnymi zachciankami i jest wścibski i nieprofesjonalny.

bardzo dobry lekarz ,dobrze diagnozuję chorobę , przepisuje odpowiednie leki . Przy tym jest bardzo grzeczny i uprzejmy .

Leczę dzieci u doktora dopiero od roku i strasznie żałuję że nie trafiłam do niego wcześniej. Służy pomocą i radą kiedy tylko może, czasami trudno się z nim skontaktować ale jestem pewna że wynika to z natłoku małych pacjentów. Jest człowiekiem przemiłym, zawsze uśmiechniętym, konkretnym, naprawdę polecam!!!

Bardzo dobry lekarz. Zawsze służy pomocą nawet w dni wolne od pracy. Trafnie diagnozuje choroby, jest bardzo miły i uprzejmy. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Wszystko dokładnie opisuje w zaleceniach lekarskich. Po prostu lekarz z powołania, a w dzisiejszych czasach bardzo mało jest takich lekarzy (niestety).

Mam dwójkę dzieci. W sumie od 6 lat pan Kołsut je leczy. To wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek. Zawsze dokładnie bada, wszystko wyjaśni, uspokoi. Dzieci go uwielbiają, przede wszystkim dlatego, że jest ciepły i poświęca im dużo uwagi. Poza tym zawsze można na niego liczyć, często oddzwania, udziela porad przez telefon (niejednokrotnie w święta czy inne wolne dni). Nie znam drugiego takiego.

Kompetentny, sympatyczny. Bardzo dokladne badanie. Rozmawialam z wieloma koleżankami- opinia wszystkich jest podobnie bardzo dobra. jeśli ktoś narzeka, to niech pamięta, że medycyna to nie matematyka. Nie przepada za antybiotykami, przepisuje je tylko wtedy, gdy są naprawde potrzebne. Polecam.

Bardzo zaangażowany, bardzo trudno jest się do niego dodzwonić, ale wynika to z dużej liczby pacjentów. Leczę dziecko od 5 lat, zawsze trafne diagnozy. Dostepny codziennie, także w świeta i niedziele. Jeśli nie może przyjąc dziecka danego dnia, zawsze stara się pomóc poradą telefoniczną. Polecam.