Rafał Kołsut

Właśnie dziś byłam u Tego Pana z dzieckiem które miało 40 stopni gorączki i odesłał mnie 'z kwitkiem' czy tak postępuje 'wspaniały'doktor? A może już panu doktorowi nie zależy na pacjętach i ich opinii.

Niewielu jest lekarzy którzy mają podejście do dzieci. Doktor Kołsut je ma. Moim zdaniem jest lekarzem z powołania. Jeśli miała bym kogoś polecić to tylko jego. SUPER LEKARZ.

znam doktora Kołsuta od prawie 7lat i uważam go za bardzo dobrego lekarza,bada dziecko dokładnie nie spiesząc sie,potrafi nawiazać wspaniały kontakt z moim dzieckiem które jest nieufne wobec ludzi.zawsze można na niego liczyc nawet w weekend. uważam że jest lekarzem z powołania a nie dla pieniędzy.

ja leczylam u niego dziecko i sie w ogole nie poznał, dawał ciągle te same lekarstwa, które nie skutkowały. za każdym razem badał go niby dokładnie a bez efektów, kiedy mówiłam , że leki nie działają nic sobie z tego nie robił

świetny lekarz z super podejściem do dzieci. Dziecko za każdym razem przebadane bardzo dokładnie i diagnoza w 99% przypadków trafna.

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. Rewelacyjne podejście do dziecka i rodziców. Gorąco polecam! NAJLEPSZY PEDIATRA W ŻARACH!!!

Rafał Kołsut obecnie jest Ordynatorem Dziecięcego Szpitala w Żarach.Moje dziecko leczę u niego od 8 lat i nigdy nam nie odmówił pomocy,zawsze stawiał celną diagnozę.Przyjmował nas nawet w święta i w godzinach wieczornych.Wielu naszych przyjaciół korzysta z jego porad,naprawdę go polecam.