lek. med. Rafał Koniecznylek. med. Rafał Konieczny - zdjęcie profilowe

lek. med. Rafał Konieczny

Traumatolog, Ortopeda

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neuroortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej.

Członek Polskiego ...

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa. Ze względu na charakter oddziału macierzystego, w którym pracuje od wielu lat oraz dziesięciolecia przewodzenia polskiej szkole rehabilitacji dr R.Konieczny ma duże doświadczenie zarówno w leczeniu zachowawczym schorzeń całego kręgosłupa jak i w leczeniu operacyjnym z zastosowaniem nowoczesnych technik instrumentacji kręgosłupa.

Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Przeuprzejmy człowiek, nigdy nawet po męczących operacjach nie odmówił konsultacji, bardzo przejżyscie wszystko tłumaczył, oby wszyscy lekarze emanowali tą ludzkością i człowieczeństwem jak Pan doktor.Co prawda już kilka lat temu byłam przez niego operowana, ale tacy normalni ludzie się nie zmieniają-ludzkość zachowują na zawsze- Panie doktorze trzymaj tak dalej, jesteś wielki!!!

Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!

Gorąco polecam wszystkim doktora Koniecznego ,cechuje go profesjonalizm ,empatia,mile usposobienie, cierpliwość.27lutego miałam operację odcinka szyjnego i wybór doktora był najlepszym moim wyborem.Dziekuje z całego serducha.Ela.

dołączam się do pozytywnej opinii na temat zdolności i i zaangażowania do pacjentów Pana Rafała operował mi 10 lat temu kręgosłup w odcinku szyjnym i do tej pory jest wszystko ok Szacunek dla wiedzy i serca do pacjentów

Doktora Koniecznego poleciło mi kilka osob. To bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu, do tego miły człowiek który potrafi rozmawiac z pacjentem.

Wspaniały bezinteresowny ,profesjonalny lekarz który naprawdę pomaga swoim pacjentom . Dziękuję za życie bez bólu

Wybitny specjalista, wspaniały lekarz, praca jest jego pasją, nie tylko chce pomóc ale naprawdę pomaga. Chodziłam do różnych specjalistów, leczono mnie 3 lata i dalej cierpiałam. Dopiero Pan pomógł. Panie doktorze dziękuje Panu za wspaniale przeprowadzoną operację odcinka szyjnego kręgosłupa, koronkowa robota, dziękuję Panu za dalsze życie bez bólu. Gdybym miała jeszcze jedną operacje to tylko oddałabym się w Pana ręce. Podziękowania również należą się Pana rodzicom, że wychowali i wyuczyli tak wspaniałego człowieka i lekarza.

Jestem po wypadku komunikacyjnym zakończonym zmiażdżeniem kręgosłupa i paraliżem. W Warszawie nie chciano mnie operować a dzięki dr. Koniecznemu chodzę i czuję się dobrze. To na prawdę super specjalista. Polecam!!!

Wspaniały, serdeczny człowiek, profesjonalny lekarz i specjalista. Jestem Mu bardzo wdzięczna za uratowanie życia mojemu mężowi, za opiekę i wsparcie. Dziękuję Opatrzności, że to Pan Rafał był tej tragicznej nocy na dyżurze...

nigdy nie zapomnę ile zrobił dla mojego męża. Przywrócił mi wiarę w drugiego człowieka i w to że są jeszcze ludzie bezinteresowni.