lekarz Rafał Kopacz

3,9
3,9

Wspaniały lekarz! Przemiły, zawsze z uśmiechem na twarzy, bardzo zaangażowany, o świetnej i rozległej wiedzy. Doskonałe podejście do pacjenta, dokładne pytania, bez problemu zleca potrzebne badania i konsultacje specjalistyczne. Wkrótce wyjeżdżam do Wietnamu i potrzebowałem szczepionek, Pan Rafał fantastycznie opowiedział o potrzebnych szczepieniach, doradził też co do zawartości apteczki w Azji itp. Spotykałem już świetnych lekarzy, ale takiego jak Pan Rafał to jednak jeszcze nie spotkałem. Jeśli tylko będzie dalej pracował w Medicover, to w razie potrzeby, będę się starał zawsze umawiać na wizyty do Pana Rafała :)

Dla mnie świetny lekarz , bardzo uprzejmy pozytywny i słuchający pacjenta . Wszytko dokładnie tłumaczy jak zażyć leki jego uśmiech jest bezcenny , człowiek wychodzi zdrowszy .

Zgadzam sie z z pozostalymi opiniami, ze pan doktor jest bardzo dociekliwy, zadaje duzo pyta i wywiad jest naprawde pelny. Pan doktor nie odeslal mnie z kwitkiem tylko dostalam skierowania na szczegolowe badania. Do tego pan Rafal jest niesamowicie pozytywnym czlowiekem, ktory leczy (przynajmniej samopoczucie) samym usmiechem i podejscie do pacjenta :)

Byłam na tzw "szybkiej wizycie" w Medicover. Była tak szybka, że pan Rafał nie zdiagnozował zapalenia płuc. Zaordynował Ibuprom i kazał czekać 5 dni i obserwować (a mówiłam, że miałam przez 4 dni temp. prawie 39 stopni i ucisk w piersi). Na szczęście poszłam następnego dnia do kolejnego lekarza, który od razu powiedział ze to infekcja dróg oddechowych z podejrzeniem zapalenia płuc. Zrobiłam rtg i okazało się ze mam zapalenie lewego płuca. Także, jest mi bardzo przykro, że zostałam tak potraktowana, a kolejnym pacjentom radze podwójna kontrolę.

Bardzo polecam :) poszłam do doktora z kilkoma problemami zdrowotnymi i nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zainteresowaniem, tak dokładnym wywiadem, pytania nawet o drobnostki, na które w życiu bym nie wpadła. Od razu zlecił mi badania i teraz już czekam na wizyty u specjalistów. Do tego przesympatyczny człowiek :)

Bardzo uprzejmy i zawsze uśmiechnięty człowiek . Zawsze doradzi i wytłumaczy . Nigdy nie ma złego humoru a napewno tego nie okazuje.

Lekarz rzeczywiście super uprzejmy, ale nie na tym polega jego zawód.. Trafiłam do niego na w weekend na "ostry" dyżur... mecze sie ze ogromnym i meczacym kaszlem od tygodnia i dostałam leki dostepne bez recepty tlumaczłam, ze nie mam czasu na tego typu leczenie, ze z dnia na dzien sie gorzej czuje, ze znam swoj orgaznim i ze po tygodniu powinnam zacza brac antybiotyk, bo wiem ze bedzie gorzej. Nie dostałam odpowiedniego leku, w bardzo złym stanie jade dzis po raz kolejny do lekarza, a moglam bbyc juz po infekcji.

Lekarz rzeczywiście super uprzejmy, ale nie na tym polega jego zawód..