lekarz Rafał Kopacz

Lekarz z ogromna wiedza, bardzo uprzejmy i profesjonalny. Wyjasnil wszytsko szczegolowo, dokladnie zbadal, oby wiecej bylo tak wspanialych specjalistow! Szczerze polecam!!!

Dzisiaj mialam telewizyte. Lekarz bardzo miły czułam, że chce pomóc i nie olewa tematu. Ponownie tez bym się do niego umówiła. Polecam

Miałam przyjemność już kilka razy mieć do czynienia z panem doktorem, czy to na wizytach osobistych czy teleporadach i ZAWSZE spotykałem się z ogromną uprzejmością, wnikliwym wywiadem, poświęconym czasem. Lekarz z powołania, niesamowity człowiek!

Wspaniały lekarz! Szczerze polecam jako Lekarza Prowadzącego i Internistę Pierwszego Kontaktu. Ogromna wiedza, super podejście do Pacjenta, jest najbardziej uśmiechniętym i pozytywnym lekarzem w Medicover - nigdy nie ma złego humoru, albo nigdy go nie okazuje, zawsze z troską wnikliwie słucha i dopytuje. Od 1 wizyty z przeziębieniem, przy okazji wspomniałam o moich problemach z żołądkiem w ramach IBS - Doktor zlecił dalsze badania i tak dzięki niemu zaczęłam leczenie w tym temacie - zawsze każdy mnie spychał ze stwierdzeniem "aaa stresuje się Pani", a Doktor Kopacz bez niemiłych komentarzy, ...

Od 1 wizyty z przeziębieniem, przy okazji wspomniałam o moich problemach z żołądkiem w ramach IBS - Doktor zlecił dalsze badania i tak dzięki niemu zaczęłam leczenie w tym temacie - zawsze każdy mnie spychał ze stwierdzeniem "aaa stresuje się Pani", a Doktor Kopacz bez niemiłych komentarzy, a z pełną troską zajął się moim tematem i wiem, że MOGĘ DO NIEGO PRZYJŚĆ Z KAŻDMYM PROBLEMEM!
Złoty Człowiek!
Zgadzam się, że jego uśmiech jest bezcenny a człowiek wychodzi zdrowszy z wizyty od Doktora! :)

Wspaniały lekarz! Przemiły, zawsze z uśmiechem na twarzy, bardzo zaangażowany, o świetnej i rozległej wiedzy. Doskonałe podejście do pacjenta, dokładne pytania, bez problemu zleca potrzebne badania i konsultacje specjalistyczne. Wkrótce wyjeżdżam do Wietnamu i potrzebowałem szczepionek, Pan Rafał fantastycznie opowiedział o potrzebnych szczepieniach, doradził też co do zawartości apteczki w Azji itp. Spotykałem już świetnych lekarzy, ale takiego jak Pan Rafał to jednak jeszcze nie spotkałem. Jeśli tylko będzie dalej pracował w Medicover, to w razie potrzeby, będę się starał zawsze umawiać na wizyty do Pana Rafała :)

Dla mnie świetny lekarz , bardzo uprzejmy pozytywny i słuchający pacjenta . Wszytko dokładnie tłumaczy jak zażyć leki jego uśmiech jest bezcenny , człowiek wychodzi zdrowszy .

Byłam na tzw "szybkiej wizycie" w Medicover. Była tak szybka, że pan Rafał nie zdiagnozował zapalenia płuc. Zaordynował Ibuprom i kazał czekać 5 dni i obserwować (a mówiłam, że miałam przez 4 dni temp. prawie 39 stopni i ucisk w piersi). Na szczęście poszłam następnego dnia do kolejnego lekarza, który od razu powiedział ze to infekcja dróg oddechowych z podejrzeniem zapalenia płuc. Zrobiłam rtg i okazało się ze mam zapalenie lewego płuca. Także, jest mi bardzo przykro, że zostałam tak potraktowana, a kolejnym pacjentom radze podwójna kontrolę.

Zgadzam sie z z pozostalymi opiniami, ze pan doktor jest bardzo dociekliwy, zadaje duzo pyta i wywiad jest naprawde pelny. Pan doktor nie odeslal mnie z kwitkiem tylko dostalam skierowania na szczegolowe badania. Do tego pan Rafal jest niesamowicie pozytywnym czlowiekem, ktory leczy (przynajmniej samopoczucie) samym usmiechem i podejscie do pacjenta :)

Bardzo uprzejmy i zawsze uśmiechnięty człowiek . Zawsze doradzi i wytłumaczy . Nigdy nie ma złego humoru a napewno tego nie okazuje.

Bardzo polecam :) poszłam do doktora z kilkoma problemami zdrowotnymi i nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zainteresowaniem, tak dokładnym wywiadem, pytania nawet o drobnostki, na które w życiu bym nie wpadła. Od razu zlecił mi badania i teraz już czekam na wizyty u specjalistów. Do tego przesympatyczny człowiek :)