lekarz Rafał Kruzel

Neurolog

Profesjonalista z ogromną cierpliwością oraz wiedzą. Jestem pacjętką dr. Rafała od lat. Dr. Rafał jest wyrozumiały, pomocny, szczery - co bardzo cenie! O każdej "porze dnia i nocy' mogłam się dodzwonić, i otrzymać pomoc. Medyczna pomoc dr. Rafafała przeze mnie jest ceniona bardzo wysoko, trafność we wszelkich zmianach leczenia zawsze trafiona. Polecam jako lekarza i jako człowieka bo to jest ważne i musi iść w parze

O każdej "porze dnia i nocy' mogłam się dodzwonić, i otrzymać pomoc.
Polecam jako lekarza i jako człowieka bo to jest ważne i musi iść w parze

Pan Rafał Kruzel zajmuje się moim zdrowiem od ponad roku, poznałem go jako dobrego specjalistę, który kompleksowo i rzetelnie podchodzi do pacjenta , polecam tego specjalistę.

Żałuje, że wcześniej nie wybrałam się do Pana Rafała, po drugiej wizycie czuję się o 300 % lepiej. NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM.

LEKARZ RAFAŁ KRUZEL JEST DOBRYM I CENIONYM SPECJALISTĄ,NIE TYLKO W LEGNICY,ALE RÓWNIEŻ W JAWORZE,GDZIE PRZYJMUJE W PRZYCHODNI "KORMED"

Profesjonalista, który bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta i jego choroby. Wyrozumiały i cierpliwy. Doskonale prowadził mnie przez całą chorobę i zapewnił kompleksową opiekę przy wizytach i badaniach kontrolnych. Bezproblemowy i jak najbardziej godny polecenia!

Mega profesjonalnie. Wszystkie składniki opinii zaznaczam na najwyższym poziomie, bo wszystko było super!!

Dziś o godz.8 miałam zadzwonić do przychodni,żeby się zarejestrować.Pani powiedziała mi,że lekarz dziś będzie podawał terminy na lipiec. Dzwonie o 8 - nie ma jeszcze lekarza."prosze zadzwonić za 5-10 min najpóźniej" usłyszałam, więc dzwonię po 10 min i słyszę, że jeszcze nie ma lekarza "prosze za 5 min zadzwonić". Dzwonie po 5 min i tak do godz 9 co 5 min dzwonię.W końcu pare mi po godz 9 pani z rejestracji informuje mnie, że lekarz nie podał i nie poda terminów bo na lipec to i tak już wiadomo było ,że terminów nie ma a miał ponoc podać na sierpień ale powiedział ,że nie poda.I jak tu sie zarejestrowac??????????pytam kiedy dzwonić? to nie wiadomo. To jakiś skandal!!!!!!!!Jak tu się nie w... z samego rana?????co to za podejscie do pacjenta??? teraz, zebym miała pójść prywatnie to w życiu nie pójdę!!!!bo tak się traktuje pacjentów ze skierowaniem

jestem zadowolona z wizyty i leczenia -polecam

jestem zadowolona z wizyty i leczenia -polecam

świetny lekarz, pełen zrozumienia i bardzo pomocny

świetny lekarz, pełen zrozumienia i bardzo pomocny

To bardzo dobry lekarz. Jako jedyny nie zlekceważył moich problemów zdrowotnych i w ciągu kilku tygodni postawił prawidłową diagnozę. Leczy mnie najlepszymi i najnowocześniejszymi lekami. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc i dobre słowo. Jest młodym lekarzem, który się cały czas rozwija i dokształca. Ma również poczucie humoru:) z czystym sumieniem polecam go chorym i potrzebującym!!!