3,9

Byłam umówiona na 12:15. Przed wizytą dzwoni do mnie pani (jak się domyślam) pielęgniarka z zapytaniem czy będę, bo mają przerwę i gdybym się nie pojawia to sobie ją wydłużą... . Po przejechaniu na miejsce zastałam roześmiane panie pielęgniarki i doktora, dostałam kartkę do wypełnienia z zakorektorowanym czyimś imieniem i nazwiskiem ! Płatność oczywiście przed wizytą. Dostałam swoją kartę do ręki i kazano mi iść do gabinetu. Wchodzę nikogo nie ma. Czekam, czekam, czekam. Po 10 minutach przyszła pani pielęgniarka i rozbawiona zwraca się do mnie "no gdzie tego lekarza wcięło". Po 15 minutach siedzenia bezczynnie w gabinecie lekarz wszedł oknem balkonowym ! Co do samej konsultacji nie najgorzej, ale diagnoza postawiona błędnie. Brak podstawowej wiedzy na temat boreliozy.

Dziękuję bardzo za wyleczenie z WZW C. I za miłą opiekę. Będę polecał tego doktora innym pacjentom także na usg jamy brzusznej

Bardzo symatyczny i kompetentny lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, gdyż wszystko dokladnie tłumaczy. Leczę się u pana doktora od dłuższego czasu i śmiało polecam każdemu.

Zgadzam się z opinią, że Rafał Krygier jest dobrym lekarzem i bardzo przyzwoitym człowiekiem. Absolutnie nie zgadzam się, że tylko za pieniądze, w przypadku tego lekarza wizyta prywatna nie różni się od wizyty refundowanej pod żadnym względem.

Choc mlody, to rozsadny i kompetentny lekarz. Profesjonalne, zyczliwe i umiejetne podejscie do pacjenta. Duza wiedza, bardzo taktowny.

Choc mlody, to rozsadny i kompetentny lekarz.
Profesjonalne, zyczliwe i umiejetne podejscie do pacjenta.
Duza wiedza, bardzo taktowny.

Zostałem wyleczony z wirusa HCV trzy lata temu i do dziś jestem zdrowy-dla mnie wielki Profesjonalista. Pozdrawiam Doktorze Waldemar Piotrowski.

Wkreca choroby ktore nie istnieja i tylko kolejne wizyty oczywiscie za pieniazki. Zamiast pomagac to wykorzystuje ludzka niewiedze. Nie polecam tego lekarza.

Byłam u P. doktora . Straszny człowiek !!!!!!!!! Nie polecam wizyty u niego ,do dzisiaj nie mogę dojść do siebie po tym co mi powiedział .

Super lekarz, polecam wszystkim, zna się na swojej pracy, potrafi podnieść na duchu nawet w trudnych zdrowotnych sytuacjach :)

niemiły, nie liczy się ze zdaniem pacjenta, bardzo obraźliwy, zmienia decyzje na każdej wizycie mówi cos innego