dr Rafał Kuczera

Urolog

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". Ale Pan Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał mnie do uzupełniającego leczenia po operacji prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się zniszczyć tego "drania". Wykonane po tym leczeniu PSA jest wielce obiecujące. Warto mieć takiego lekarza.

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał
mnie do uzupełniającego leczenia po operacji
prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach
i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się
mieć takiego lekarza.

Dr Kuczera to bardzo dobry lekarz,chodziłem od lekarza do lekarza i każdy stawiał błędne diagnozy, jedna wizyta u doktora Kuczery i dobrze dobrane lekarstwa wyleczyły mnie w pocieszającym tempie za co bardzo dziękuję.

...tak krótko ... gdyby każdy lekarz tak w taki sposób podchodził do pacjenta to nasza służba zdrowia była by perfekcyjna. Bezinteresownie i fachowo potrafi pomóc choremu.

Dr Rafal Kuczera to zajebisty fachowiec i przyjazny pacjetom,,,,mnie osobiscie bardzo pomogl w kamicy nerkowej uchronil mnie przed ciaglymi bolami nie do zniesienia ,,,szybka diagnoza,szybkie przyjecie,szybko zlikwidowana usterka,,,,,diognoza poszerzona poprzez 4 kolegow Pana Dr....wszystko sprawdzane z njsaranniejsza dokladnoscia w razie watpliwosci zasiega opini dodatkowychuchronil mnie przed meczarniami w rydultowach dziekuje Panu Panie doktorze za ulge i zycze dalszych sukcesow i przyjaznego nasawienia do pacjeta ...z powazaniem Kubiak Robert

Trafiłem do doktora Kuczery z polecenia innych zadowolonych pacjentów. Pan doktor błyskawicznie postawił diagnozę torbieli na nerce oraz raka gruczołu krokowego, gdzie stan zaawansowania choroby był w grupie wysokiego ryzyka. Po konsultacji z Panem doktorem Kuczerą i onkologiem podjąłem decyzję o wyborze radioterapii. Wybór ten okazał się dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Przez cały okres mojego leczenia miałem wsparcie doktora Kuczery i czułem, że nie jestem sam z tą chorobą. Pan doktor Kuczera jest bardzo dobrym specjalistą, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, któremu można powierzyć swoje zdrowie. Życzę każdemu choremu, aby miał szczęście trafić do takiego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Urolog Rybnik"?

Gabinet Urologiczny Andrzej Krentorz
40-003 Katowice
Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WIOMED" s. c.
Ludwika Solskiego 15
44-310 Radlin