dr Rafał Kuczera

Urolog

Dziękuję za uratowanie życia mojej mamie panie doktorze!! Do doktora Kuczery przyjechałam z mamą, która wcześniej była u innego lekarza, lecz stan mamy ciągle był bardzo zły. Po zobaczeniu wyników krwi i moczu, które udało nam się zrobić poprzedniego dnia dr Kuczera zrobił USG, zbadał mamę i od razu skierował mamę do szpitala. W szpitalu okazało się, że mama miała urosepsę. Pan dr Kuczera prosił też, żebym dała mu znać jak mama się czuje. Teraz mama jest już w domu i czuję się dobrze. Gorąco polecam pana doktora!!! Najlepszy urolog jakiego znam! Ewa

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". Ale Pan Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał mnie do uzupełniającego leczenia po operacji prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się zniszczyć tego "drania". Wykonane po tym leczeniu PSA jest wielce obiecujące. Warto mieć takiego lekarza.

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał
mnie do uzupełniającego leczenia po operacji
prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach
i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się
mieć takiego lekarza.

Dr Kuczera to bardzo dobry lekarz,chodziłem od lekarza do lekarza i każdy stawiał błędne diagnozy, jedna wizyta u doktora Kuczery i dobrze dobrane lekarstwa wyleczyły mnie w pocieszającym tempie za co bardzo dziękuję.

...tak krótko ... gdyby każdy lekarz tak w taki sposób podchodził do pacjenta to nasza służba zdrowia była by perfekcyjna. Bezinteresownie i fachowo potrafi pomóc choremu.

Dr Rafal Kuczera to zajebisty fachowiec i przyjazny pacjetom,,,,mnie osobiscie bardzo pomogl w kamicy nerkowej uchronil mnie przed ciaglymi bolami nie do zniesienia ,,,szybka diagnoza,szybkie przyjecie,szybko zlikwidowana usterka,,,,,diognoza poszerzona poprzez 4 kolegow Pana Dr....wszystko sprawdzane z njsaranniejsza dokladnoscia w razie watpliwosci zasiega opini dodatkowychuchronil mnie przed meczarniami w rydultowach dziekuje Panu Panie doktorze za ulge i zycze dalszych sukcesow i przyjaznego nasawienia do pacjeta ...z powazaniem Kubiak Robert

Trafiłem do doktora Kuczery z polecenia innych zadowolonych pacjentów. Pan doktor błyskawicznie postawił diagnozę torbieli na nerce oraz raka gruczołu krokowego, gdzie stan zaawansowania choroby był w grupie wysokiego ryzyka. Po konsultacji z Panem doktorem Kuczerą i onkologiem podjąłem decyzję o wyborze radioterapii. Wybór ten okazał się dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Przez cały okres mojego leczenia miałem wsparcie doktora Kuczery i czułem, że nie jestem sam z tą chorobą. Pan doktor Kuczera jest bardzo dobrym specjalistą, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, któremu można powierzyć swoje zdrowie. Życzę każdemu choremu, aby miał szczęście trafić do takiego lekarza.

Pan dr.Kuczera to bardzo dobry człowiek i przede wszystkim doskonały lekarz szybko postawił diagnozę przyjął na oddział wytłumaczył co będziemy robić i zrobił doskonale zabieg za co mu jestem bardzo wdzięczny.Tacy ludzie jak pan dr. to rzadkość wielka rzadkość !!!

Dr Kuczera to naprawdę lekarz z powołania. Wystarczy wejść do gabinetu i od razu czuje się, że dr chce pomóc a nie zarobić. Mimo, że badanie urologiczne nie należy do przyjemnych, doktor sprawia, że atmosfera jest sympatyczna, a badanie wcale nie jest takie straszne...polecam wszystkim!!!

ZA TRAFNE ZDIAGNOZOWANIE MOJEJ CHOROBY I PRZYCZYNIENIE SIĘ DO URATOWANIA MI ŻYCIA SERDECZNIE DZIĘKUJĘ JAN CZERNER

Polecam tego lekarza! Tata trafił do niego po diagnostyce krwiomoczu w innym szpitalu. Tam pomimo badan i tomografii nie stwierdzili nic nieprawidlowego. Pan dr przejrzal dokumenty, zdjecia i jednak dostrzegl nieprawidlowosc w nerce. Powtorzyl juz badanie tomografii u siebie w szpitalu. Okazalo sie ze tato ma guza miedniczki.Dr zoperowal tate, obecnie swietnie sie czuje i jest zdrowy. Strach pomyslec co by bylo gdyby dalej z nim chodzil. Goraco polecam tego lekarza!!