lekarz Rafał Landowski

Lekarz bardzo nie miły, krzyczał na dziecko, które płakało bo się go bało, przyjmuje i pracuje jak za karę. Jak mu coś nie pasuje to wyprasza z gabinetu. Przez takich ludzi dziecko ma uraz co do lekarzy, bo zamiast pomóc to straszy i krzyczy. Mam nadzieję że to było ostatnie spotkanie z tym człowiekiem

W zupełności zgadzam się z poprzednią opinią. Nikomu nie polecam. Ten człowiek minął się z powołaniem i nigdy nie powinien mieć do czynienia z ludźmi, szczególnie chorymi.

Bardzo nie sympatyczny lekarz. Przyjmuje pacjentow chyba za kare. Omijajcie szerokim łukiem. Nie polecam.