lek. dent. Rafał Łaszkiewiczlek. dent. Rafał Łaszkiewicz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Rafał Łaszkiewicz

Lek. dent. Rafał Łaszkiewicz przyjmuje w gabinecie stomatologicznym Ultimed przy ulicy Zagajnikowej 24 w Łodzi. Zapraszamy do odwiedzania naszego gabinetu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Powiem Wam najlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałem,byłam kilka razy zmusił mnie oczywiście okropny ból zęba, od niego zacząłem tam leczenie. Nie chce chwalić i zapeszczać, ale nawet moja żona która naprawdę panicznie boi się dentysty i bólu, zaczęła się leczyć i chodzi tam regularnie.

Pan Dr Łaszkiewicz to cudowny specjalista, chodzę do niego ja i cała moja rodzina. Dokładna konsultacja i wspaniałe podejście. Stomatolog z powołania, podejmuje się nawet ciężkich przypadków. Zajmuje się leczeniem jak i wstawianiem implatów, wszystkie zabiegi wykonane na 100%

U doktora Rafała Łaszkiewicza leczyłam się już kilkanaście razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z wizyty i z jego leczenia, ponieważ ma ogromną wiedzę i umiejętności. Po prostu fachowiec w każdym calu :) Profesjonalny i dokładny. Rewelacyjny kontakt z pacjentem. Polecam, bo doktor jest rzeczowy i wszystko wytłumaczy, co i z jakiego powodu boli i jak dbać o zęby już po wyjściu z gabinetu. Polecam doktora, komu tylko mogę :)

Bardzo dobry specjalista, wizyta w gabinecie przyjemna i bez stresu, leczenie bezbolesne. Polecam wszystkim a przede wszystkim tym, którzy mają problem z zębami mądrości, gdyż usunięcie jest całkowicie bezbolesne - widać, że lekarz ma doświadczenia i doskonale zna się na rzeczy. Na dobrego specjalistę warto poczekać. Dziękuję za bezbolesne usunięcie ósemki. Izabela ;)

Szczerze wszystkim polecam gabinet ultimed i doktora Łaszkiewicza. Pełny profesjonalizm , bardzo miła obsługa, nowoczesny sprzęt i materiały i bardzo duża wiedza . Leczyłam się w rożnych prywatnych gabinetach stomatologicznych, ale nigdzie nie byłam zadowolona z leczenia tak jak tutaj. Serdecznie pozdrawiam cały zespół - Pani Ania

Bardzo dobry i sympatyczny stomatolog. Miałem leczenie tzw. kanałówkę. Inny lekarz sobie nie poradził - zęby do wyrwania! Zęby mam do dzisiaj - całe i wyleczone. Pełna fachowość, super sprzęt a przy tym miła atmosfera - chyba nic więcej nie muszę dodawać. Gorąco polecam.

Doktor Łaszkiewicz jest znakomitym lekarzem. Wszystko dokładnie tłumaczy i przedstawia wszystkie metody leczenia. Razem ustaliliśmy plan leczenia dostosowany do moich wymagań i ograniczeń czasowych. Wszyscy w klinice są bardzo mili i uprzejmi. Polecam!

Lekarz godny polecenia w 100%. Bardzo uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, miły dla pacjenta. Podczas zabiegów przeprowadzanych przez doktora Łaszkiewicza czułam się otoczona fachową opieką. Pozdrawiam i polecam!

Doktor Łaszkiewicz podchodzi do problemu ze znawstwem, widać że ma wiedzę i doświadczenie, i chętnie tłumaczy pacjentowi zawiłości przypadku, wypytuje o szczegóły, przedstawia swoje spostrzeżenia i sugestie, i wspólnie uzgadniamy najodpowiedniejszą metodę działania. Jest to bardzo komfortowe i ważne, zwłaszcza w przypadku jakichś przewlekłych i poważniejszych problemów stomatologicznych, które wymagają regularnych wizyt i konsultacji. U tego lekarza pacjent czuje, że lekarz zdradza indywidualne zainteresowanie jego przypadkiem; tego często brakuje mi u innych lekarzy, którzy czasem podchodzą do pacjenta dość obojętnie, na zasadzie "robienia swojego, bo pacjent i tak się nie zna, więc po co go pytać o zdanie".

W mojej opinii najlepszy stomatolog w mieście. Profesjonalny, indywidualnie traktujący pacjenta - jego potrzeby, wątpliwości i problemy. Po moich przygodach z innymi stomatologami, mogę stwierdzić, że w żadnym gabinecie pacjent nie czuje się tak komfortowo. U doktora Łaszkiewicza wszystko jest uzgodnione, przemyślane i zaplanowane tak, że nie wraca się do niego drugi raz z tym samym problemem.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34