lek. dent. Rafał Łaszkiewiczlek. dent. Rafał Łaszkiewicz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Rafał Łaszkiewicz

Lek. dent. Rafał Łaszkiewicz przyjmuje w gabinecie stomatologicznym Ultimed przy ulicy Zagajnikowej 24 w Łodzi. Zapraszamy do odwiedzania naszego gabinetu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Dr Łaszkiewicz to najlepszy specjalista u jakiego byłam. Świetny specjalista, ogromna wiedza, wszystko elegancko mi wytłumaczył i pomógł zdobyć piękny uśmiech. Jest bardzo miły i polecam każdemu.

Bardzo miło wspominam ostatnią wizytę u tego dentysty. Zawsze uśmiechnięty, dba o dobrą atmosferę w gabinecie. A w sumie przy tym zawodzie jest to ważne. Na swojej pracy bardzo dobrze się zna. Dokładny, wyrozumiały, zna się na swoim fachu.

Pan Dr Łaszkiewicz to cudowny specjalista, chodzę do niego ja i cała moja rodzina. Dokładna konsultacja i wspaniałe podejście. Stomatolog z powołania, podejmuje się nawet ciężkich przypadków. Zajmuje się leczeniem jak i wstawianiem implatów, wszystkie zabiegi wykonane na 100%

Powiem Wam najlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałem,byłam kilka razy zmusił mnie oczywiście okropny ból zęba, od niego zacząłem tam leczenie. Nie chce chwalić i zapeszczać, ale nawet moja żona która naprawdę panicznie boi się dentysty i bólu, zaczęła się leczyć i chodzi tam regularnie.

Szczerze wszystkim polecam gabinet ultimed i doktora Łaszkiewicza. Pełny profesjonalizm , bardzo miła obsługa, nowoczesny sprzęt i materiały i bardzo duża wiedza . Leczyłam się w rożnych prywatnych gabinetach stomatologicznych, ale nigdzie nie byłam zadowolona z leczenia tak jak tutaj. Serdecznie pozdrawiam cały zespół - Pani Ania

Lekarz godny polecenia w 100%. Bardzo uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, miły dla pacjenta. Podczas zabiegów przeprowadzanych przez doktora Łaszkiewicza czułam się otoczona fachową opieką. Pozdrawiam i polecam!

Doktor Łaszkiewicz jest znakomitym lekarzem. Wszystko dokładnie tłumaczy i przedstawia wszystkie metody leczenia. Razem ustaliliśmy plan leczenia dostosowany do moich wymagań i ograniczeń czasowych. Wszyscy w klinice są bardzo mili i uprzejmi. Polecam!

Bardzo dobry specjalista, wizyta w gabinecie przyjemna i bez stresu, leczenie bezbolesne. Polecam wszystkim a przede wszystkim tym, którzy mają problem z zębami mądrości, gdyż usunięcie jest całkowicie bezbolesne - widać, że lekarz ma doświadczenia i doskonale zna się na rzeczy. Na dobrego specjalistę warto poczekać. Dziękuję za bezbolesne usunięcie ósemki. Izabela ;)

U doktora Rafała Łaszkiewicza leczyłam się już kilkanaście razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z wizyty i z jego leczenia, ponieważ ma ogromną wiedzę i umiejętności. Po prostu fachowiec w każdym calu :) Profesjonalny i dokładny. Rewelacyjny kontakt z pacjentem. Polecam, bo doktor jest rzeczowy i wszystko wytłumaczy, co i z jakiego powodu boli i jak dbać o zęby już po wyjściu z gabinetu. Polecam doktora, komu tylko mogę :)

Bardzo dobry i sympatyczny stomatolog. Miałem leczenie tzw. kanałówkę. Inny lekarz sobie nie poradził - zęby do wyrwania! Zęby mam do dzisiaj - całe i wyleczone. Pełna fachowość, super sprzęt a przy tym miła atmosfera - chyba nic więcej nie muszę dodawać. Gorąco polecam.