lek. med. Rafał Lesiak

Kardiolog

Pan doktor leczy moją mamę. Jest bardzo kompetentny i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania, co się naprawdę rzadko zdarza u innych specjalistów. Nie ma się wrażenia, że chce się jak najszybciej pozbyć pacjenta z gabinetu.

Do doktora trafiłem przypadkiem jakiś czas temu gdy zgłosiłem się do nocnej pomocy lekarskiej. Bardzo kompetentny i kulturalny człowiek, nie ogranicza się do wypisania recepty.

Świetny lekarz, poświeca czas na zapoznanie się z historią choroby, cierpliwy i uprzejmy. Pomógł mi odyzskać zdrowie. Szczerze polecam!

Jedyny lekarz który dokładnie się zajął moim stanem i dokładnie przebadał zlecając wszelkie potrzebne badania.

Pierwszy i ostatni raz miałem z nim do czynienia i nigdy więcej,szkoda nerwów,nawet nie potrafi dobrze wypisać recepty aby apteka mogła przyjąć na wykup lekarstw.