dr n. med. Rafał Leszczyński

Okulista

Bardzo serdeczne podziękowanie składam Panu Docentowi za uratowanie mojego lewego oka Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem oraz prawdziwym człowiekiem dla chorych, raz jeszcze Panu dziękuję za pomyślną operację - pacjent H. Copik

Wspanialy lekarz 2 lata temu uratowal moje porawe oko (odwarstwienie siatkowki wraz z plamka i wylew krwi do oka) zabieg sie udal i mozna powiedziec ze widze dobrze. Na chwile obecna mam problem z drugim okiem jestem juz po konsultacji z Panem Doktorem i mam nadzieje ze i teraz sie uda. DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ za wszystko

Serdeczne podziękowania za profesjonalnie wykonaną operacje w dniu 25 sierpnia 2014r. Życzę samych sukcesów w dalszym wykonywaniu zawodu.Bardzo wdzięczny pacjent Tadeusz Drożdż.

Leczę się u dr Leszczyńskiego od kilku lat na jaskrę,byłem przez niego kilkakrotnie operowany,świetny fachowiec,uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów w klinice na Ceglanej w Katowicach.Ogromnie zapracowany,ale zawsze znajdzie czas by zapoznać pacjenta z metodą i przebiegiem leczenia.Jeżeli ktoś ma poważne problemy ze wzrokiem,to tylko On.

Pana doktora poznalam w...windzie...ja pamietam to zdarzenie bardzo dobrze...mam nadzieje,ze Pan doktor mniej!;-)Jest to b dobry lekarz,wytlumaczyl mi na czym polega witrektomia i z wielka cierpliwoscia odpowiadal na moje pytania.Operowal mnie juz inny lekarz. Pan Dr. Wazniak,ktory juz nie byl tak laskawy odpowiadac na moje pytania ,okazal zniecierpliwienie po czym udal sie swoja osoba poza obszar odzialu 5-go.Pozdrowienia dla Pana Dr. Leszczynskiego,dzieki Panskim wyjasnieniom mniej sie balam zabiegu,

świetny chirurg. W wielu przypadkach podejmuje się zabiegów (i najczęściej z powodzeniem), kiedy inni chirurdzy "odpuszczają"

Nie tylko fachowiec, ale przede wszystkim człowiek! I człowiek liczy się dla niego.

Panie doktorze bardzo dziękuję Halina Nowak

Panie doktorze bardzo dziękuję Halina Nowak

świetny fachowiec. Podejmuje sie zadań, przy których inni "odpuszczają".

świetny fachowiec.
Podejmuje sie zadań, przy których inni "odpuszczają".

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska