dr n. med. Rafał Leszczyński

Wspaniały lekarz z powołaniem, człowiek z zasadami wielką wiedzą i kultura. Uratował mi oczy bardzo dziękuje Panie Doktorze, dzięki Panu wraca wiara w służbę zdrowia.

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Rafała Leszczyńskiego oraz jego współpracowników za przeprowadzenie operacji siatkówki i zaćmy i uratowanie wzroku. Oprócz wysokiej klasy profesjonalizmu, na nasze szczególne wyrazy uznania zasługują zaangażowanie całego zespołu, indywidualne podejście oraz troskliwa opieka, którą nas otoczono. Bogusia Szabla Izabela Pawiś Anna Zandvliet

Bogusia Szabla
Izabela Pawiś
Anna Zandvliet

Super profesjonalne,, natychmiastowe leczenie i uprzejmość, nawet w warunkach 2021 r. Polecam wszystkim potrzebującym kontakt z UCM W.B.

Polecam wszystkim potrzebującym kontakt z UCM
W.B.

Bardzo serdeczne podziękowanie składam Panu Docentowi za uratowanie mojego lewego oka Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem oraz prawdziwym człowiekiem dla chorych, raz jeszcze Panu dziękuję za pomyślną operację - pacjent H. Copik

Serdeczne podziękowania za profesjonalnie wykonaną operacje w dniu 25 sierpnia 2014r. Życzę samych sukcesów w dalszym wykonywaniu zawodu.Bardzo wdzięczny pacjent Tadeusz Drożdż.

Wspanialy lekarz 2 lata temu uratowal moje porawe oko (odwarstwienie siatkowki wraz z plamka i wylew krwi do oka) zabieg sie udal i mozna powiedziec ze widze dobrze. Na chwile obecna mam problem z drugim okiem jestem juz po konsultacji z Panem Doktorem i mam nadzieje ze i teraz sie uda. DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ za wszystko

świetny chirurg. W wielu przypadkach podejmuje się zabiegów (i najczęściej z powodzeniem), kiedy inni chirurdzy "odpuszczają"

Nie tylko fachowiec, ale przede wszystkim człowiek! I człowiek liczy się dla niego.

świetny fachowiec. Podejmuje sie zadań, przy których inni "odpuszczają".

świetny fachowiec.
Podejmuje sie zadań, przy których inni "odpuszczają".

Panie doktorze bardzo dziękuję Halina Nowak

Panie doktorze bardzo dziękuję Halina Nowak