dr n. med. Rafał Leszczyński

Okulista

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Rafała Leszczyńskiego oraz jego współpracowników za przeprowadzenie operacji siatkówki i zaćmy i uratowanie wzroku. Oprócz wysokiej klasy profesjonalizmu, na nasze szczególne wyrazy uznania zasługują zaangażowanie całego zespołu, indywidualne podejście oraz troskliwa opieka, którą nas otoczono. Bogusia Szabla Izabela Pawiś Anna Zandvliet

Bogusia Szabla
Izabela Pawiś
Anna Zandvliet

Super profesjonalne,, natychmiastowe leczenie i uprzejmość, nawet w warunkach 2021 r. Polecam wszystkim potrzebującym kontakt z UCM W.B.

Polecam wszystkim potrzebującym kontakt z UCM
W.B.

Bardzo serdeczne podziękowanie składam Panu Docentowi za uratowanie mojego lewego oka Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem oraz prawdziwym człowiekiem dla chorych, raz jeszcze Panu dziękuję za pomyślną operację - pacjent H. Copik

Wspanialy lekarz 2 lata temu uratowal moje porawe oko (odwarstwienie siatkowki wraz z plamka i wylew krwi do oka) zabieg sie udal i mozna powiedziec ze widze dobrze. Na chwile obecna mam problem z drugim okiem jestem juz po konsultacji z Panem Doktorem i mam nadzieje ze i teraz sie uda. DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ za wszystko

Serdeczne podziękowania za profesjonalnie wykonaną operacje w dniu 25 sierpnia 2014r. Życzę samych sukcesów w dalszym wykonywaniu zawodu.Bardzo wdzięczny pacjent Tadeusz Drożdż.

Leczę się u dr Leszczyńskiego od kilku lat na jaskrę,byłem przez niego kilkakrotnie operowany,świetny fachowiec,uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów w klinice na Ceglanej w Katowicach.Ogromnie zapracowany,ale zawsze znajdzie czas by zapoznać pacjenta z metodą i przebiegiem leczenia.Jeżeli ktoś ma poważne problemy ze wzrokiem,to tylko On.

Pana doktora poznalam w...windzie...ja pamietam to zdarzenie bardzo dobrze...mam nadzieje,ze Pan doktor mniej!;-)Jest to b dobry lekarz,wytlumaczyl mi na czym polega witrektomia i z wielka cierpliwoscia odpowiadal na moje pytania.Operowal mnie juz inny lekarz. Pan Dr. Wazniak,ktory juz nie byl tak laskawy odpowiadac na moje pytania ,okazal zniecierpliwienie po czym udal sie swoja osoba poza obszar odzialu 5-go.Pozdrowienia dla Pana Dr. Leszczynskiego,dzieki Panskim wyjasnieniom mniej sie balam zabiegu,

świetny chirurg. W wielu przypadkach podejmuje się zabiegów (i najczęściej z powodzeniem), kiedy inni chirurdzy "odpuszczają"

Nie tylko fachowiec, ale przede wszystkim człowiek! I człowiek liczy się dla niego.

Panie doktorze bardzo dziękuję Halina Nowak

Panie doktorze bardzo dziękuję Halina Nowak