dr n. med. Rafał Leszczyński

Pana doktora poznalam w...windzie...ja pamietam to zdarzenie bardzo dobrze...mam nadzieje,ze Pan doktor mniej!;-)Jest to b dobry lekarz,wytlumaczyl mi na czym polega witrektomia i z wielka cierpliwoscia odpowiadal na moje pytania.Operowal mnie juz inny lekarz. Pan Dr. Wazniak,ktory juz nie byl tak laskawy odpowiadac na moje pytania ,okazal zniecierpliwienie po czym udal sie swoja osoba poza obszar odzialu 5-go.Pozdrowienia dla Pana Dr. Leszczynskiego,dzieki Panskim wyjasnieniom mniej sie balam zabiegu,

Leczę się u dr Leszczyńskiego od kilku lat na jaskrę,byłem przez niego kilkakrotnie operowany,świetny fachowiec,uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów w klinice na Ceglanej w Katowicach.Ogromnie zapracowany,ale zawsze znajdzie czas by zapoznać pacjenta z metodą i przebiegiem leczenia.Jeżeli ktoś ma poważne problemy ze wzrokiem,to tylko On.