lekarz Rafał Marcinkowski

2,7
3,4
3,7
2,6

W listopadzie 2015 poszłam na coroczną kontrolę. Problem polegał w zbyt długich cyklach i nieregularności. Przy okazji wiedząc, że zaraz po ślubie będziemy z mężem starać się o dziecko ( maj 2016), zapytałam się czy to normalne. Pan Doktor nie zdziwił się w cale, że w 37 dniu cyklu mógł spokojnie zrobić USG. Stwierdził, że widocznie tak mam. Nie zlecił żadnych badań, mimo tego, że w karcie miałam zaznaczoną konsultację odnośnie ciąży. Obecnie prowadzi mnie inny lekarz, który przeprowadził szereg badań, bo jak się okazało każdy cykl powyżej 35 dni grozi cyklem bezowulacyjnym. I trafił - mam insulinoodporność. Obecnie po 2 miesięczne kuracji cykl zaczyna się regulować, jest szansa na owulację - zaczynamy z mężem od nowa. Mam żal, za brak zainteresowania, brak jakiejkolwiek diagnozy, odprawienia mnie z kwitkiem. W końcu to nie ja jestem lekarzem. Do tej chwili nie miałam szans.

Pan Doktor prowadził dwie moje ciąże. W trakcie pierwszego porodu życie dziecka było zagrożone jednak dzięki natychmiastowemu cięciu cesarskiemu , które Pan Doktor zrobił osobiście, wszystko dobrze się skończyło. Dzięki wiedzy i doświadczeniu doktora Marcinkowskiego drugie dziecko mogłam urodzić drogami natury pomimo przebytej wcześniej operacji. To znakomity specjalista. Polecam w 100 %.

Pan doktor zawsze dokładnie i cierpliwie wysłuchuje wszystkich wątpliwości,ktore pacjentka zgłasza w związku ze swoimi problemami.Jest bardzo delikatny,a przy tym sympatyczny i dokładny.Nie unika swoich pacjentek,które pojawią sie w szpitalu,wręcz przeciwnie zawsze można liczyć na jego pomoc.Sumienny,kompetentny ,prawdziwy profesjonalista.

REWELACYJNY LEKARZ, ZNAKOMITY SPECJALISTA! POŚWIĘCA BARDZO DUŻO UWAGI PACJENTOWI. TERAZ WIEM,ŻE PRZYJMUJE RÓWNIEŻ PRYWATNIE KOŁO ALBY NA KAMIENNEJ. SUPER SPECJALISTA I REWELACYJNY CZŁOWIEK. POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE

Zgadzam sie ze jest uprzejmy ale to nie wszystko! nie potrafi zadzialac w naglej sytuacji, moje dziecko przez niego bylo tez zagrozone! ostrzegam!

Zgadzam się z opiniami, że jest uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentce, jednak kiedy trzeba podjąć szybką decyzję dr się wycofuje. Stwarza tylko pozory dobrego fachowca, przez jego niezdecydowanie mogłam stracić dziecko! Zdecydowanie odradzam!

Bardzo kompetentny, troskliwy, bardzo dobry lekarz

Bardzo kompetentny, troskliwy, bardzo dobry lekarz

Moim zdaniem uprzejmość lekarza i ilość poświęconego czasu jest niczym w stosunku do jego kompetencji! Radzę dobrze się zastanowić nad wyborem dr Marcinkowskiego, ponieważ jest to lekarz niezdecydowany i typu "jakoś to będzie"

Byłam pacjentkalekarza b"prywatnie" w czasie porodu udawał ze mnie nie zna. Badanie podczas porodu bardzo bolesne ODRADZAM

Lekarz nie pzreprowadza wymaganych w tych czasach podstawowych badan np. testow watrobowych przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych. chodzi mu tylko o kase!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz