lek. dent. Rafał Marek

Lekarz Dentysta z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Polecam. Moja córka chce chodzić tylko do Doktora Rafała, nie może się doczekać wizyty .

Byliśmy na wizycie w dniu dzisiejszym i jesteśmy zachwyceni. Pan Doktor rzeczowy, bardzo pomocny, dostaliśmy konkretne wskazania co do przebiegu wizyty, jak i postępowania po. Serdecznie dziękujemy za wszystko.

Pan Doktor z szacunkiem traktuje pacjenta. Skutecznie niweluje lęk i przed dentystą. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Dobro pacjenta stawia zawsze na pierwszym miejscu

Jedyny lekarz który podjął się leczenia mojego syna. Profesjonalizm podejście do dzieci. Polecam każdej mamie która ma jakikolwiek problem z uzębieniem swoich pociech.

1. Proszę dać tabliczkę, że jest to miejsce prywatne( dzieci chodzą na koniec budynku a nie nie ma zakazu , konsekwencja stania „poczekalni”patrz punkt 2) na ścianie nazwa NFZ i nazwa centrum. Naprawdę nie obchodzi mnie czy tam ktoś mieszka. Za dzieciaka sama chodziłam do dentysty w jej prywatnym domu i miała oddzielone miejsce pracy od reszty domu. 2. Poczekalnia na świeżym powietrzu, my czekaliśmy na deszczu. 3. Dziecku się tłumaczy co robi źle a nie je szturmuje jak w wojsku i straszy. 4.Dla Pana 1 za brak empatii( w ...

2. Poczekalnia na świeżym powietrzu, my czekaliśmy na deszczu.
3. Dziecku się tłumaczy co robi źle a nie je szturmuje jak w wojsku i straszy.
4.Dla Pana 1 za brak empatii( w pracy z ludźmi a szczególnie z tymi najmłodszymi przydaje się ), za prace nie oceniam.
5.Dla Pani 5+.
Ps. Ale kogo to obchodzi, że zacytuje lekarza Marka z głupkowatym uśmiechem.Takiego chamstwa się nie spodziewałam.

Bardzo polecam. Moje dziecko nie może doczekać się wizyt u Pana Doktora. Miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy.

Chodzimy do Pana Doktora całą rodziną. Bardzo dobre podejście do dzieci. Miły ,pogodny, zawsze wszystko wytłumaczy zrozumiale. Polecamy.

Bardzo dobry specjalista, konkretny, empatyczny człowiek, 6 latek zadowolony z wizyty, dopytuje kiedy pójdzie do Pana dentysty. Polecam z całego serca.

Nie polecam. Całkowity brak kompetencji miękkich. Pacjent dla lekarza a nie lekarz dla pacjenta. Pan lekarz przywitał mnie i moje dziecko w drzwiach krzycząc na mnie, bo jak to powiedział zadzwoniłam domofonem do "jego sypialni" a nie do centrum stomatologicznego. Przestraszył mojego syna przed wizytą na fotelu stomatologicznym. Naprawdę nie dziwię się, że tam są zawsze wolne miejsca. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim chamstwem.