Lekarze Brzesko

lekarz Bogusław Marinković

BLUEMED REMEDIUM
Kościuszki 47
Brzesko

Chciałabym tylko przekazać słowa tym które odchodzą od zmysłów bo tak pragną maleństwa, słowa na które ja kiedyś czekałam...miałam problem z zajściem w ciąże ponad rok, wcześniej 2x roniłam, a więc doszedł mnie strach przed następnym... trafiłam do dr Marinkowića w sumie nie licząc na zbyt wiele. Zaskoczyło mnie na samym początku, że dr bada piersi i robi USG piersi (czego nigdzie raczej się nie uświadczy) to On powiedział "zrobię ...
Opinia dodana przez: Malwina Góral

lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

Stomatolog dziecięcy

Solskiego 100
32-800 Brzesko

Polecam jak zawsze leczenie u Pani Mari :) Zawsze przyjmie, nawet jak gabinet zamknięty to postara się pomóc gdzieś po godzinach.
Opinia dodana przez: kaja

lekarz Jacek Gacoń

Zakład opiekuńczo-leczniczy
Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Wspaniały lekarz, miły ,sympatyczny. Wykonywał mi dwa ciężkie zabiegi koronarografii i angioplastyki. Doskonały kontakt podczas zabiegu. Dziękuję Panie Doktorze, zawdzięczam Panu życie.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Agnieszka Mikulińska

ulica Rzeźnicza 5
32-800 Brzesko

Bardzo polecam. Leczę się u Pani Agnieszki od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze można liczyć na fachową pomoc i miłą atmosferę.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Janusz Biernacki

Wyzwolenia 7
32-800 Brzesko

Super stomatolog z silna ręką to usuwania zębów zero bólu 100%profesjonalizmu Całkowicie polecam.
Opinia dodana przez: Arkadiusz
{'id': 25442, 'name': u'Brzesko'} Coach
                                       mgr Marta Hejnar

mgr Marta Hejnar

Coach, Psychoterapeuta

Gabinet Brzesko lub sesje Online Marta Hejnar
Pomianowska 8/3
32-800 Brzesko

Marta dużo czuje, czuje więcej niż jej Klient wypowiada. Dlatego też jest w stanie poprzez rozmowę, zadawane pytania, dotrzeć do wnętrza, do tego co stanowi sedno sprawy - np głębokich potrzeb, motywacji, tego co blokuje lub też jest wołaniem z głębi serca. Marta z pewnością jest coachem i terapeutą, który pomaga, aby w znaczący sposób ruszyć naprzód. Dodatkowo posiada oprócz swojej wiedzy terapeutycznej, coachingowej, ogromne doświadczenie w pracy w biznesie, ...

lekarz Anna Jarecka-Kołodziej

Anestezjolog

Ogrodowa 44 lok. 40
Brzesko

super lekarz i czlowiek. polecam wszystkim to wspanialy fachowiec

lekarz Bogumiła Brzesko

Choroby zakaźne, Dermatolog

32-800 Brzesko

W swoim dość długim życiu miałam do czynienia z wieloma lekarzami.I widać jestem urodzona pod szczęśliwą gwiazdą bo o żadnym z nich nie mam negatywnej opini.Jednak na pierwszym miejscu stawiam dr B.Staszczyk .Pani Dr oprócz tego że jest kompetentną w swojej dziedzinie widzi pacjenta całościowo .Gdy trafiłam do Niej z odciskiem na palcu zwróciła uwagę że mam problemy z emocjami,skonsultowała się telefonicznie z zaprzyjażnionym lekarzem izaordynowała lek na uspokojenie.Gdybym leciała ...
Opinia dodana przez: aseret

lekarz Mikołaj Palaczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Zakład opiekuńczo-leczniczy
Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Lekarz przyjmował mnie na oddział Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie. Dobry kontakt, fachowa opieka na dyżurach. Lekarz godny polecenia. Tomasz.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Ashenafi Seyoum

Radiolog

Oddziały pobytu dziennego
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 68..
32-800 Brzesko

Doktor najwyższego uznania i zaufania. Fachowiec w swojej specjalności. Niezwykle precyzyjnie wykonujący opisy materiałów radiologicznych, bardzo dociekliwie wnika w chorobę pacjenta. Jego diagnoza jest trafna w 100%. Ma bardzo delikatne i przyjazne usposobienie do pacjenta co ma olbrzymie znaczenie w psychice chorego. Pozdrawiam Doktora - pacjentka Barbara

lek. dent. Dorota Sikora

Gabinety Seyoum Brzesko
19 Stycznia 12
32-800 Brzesko

Bardzo miła i profesjonalna Pani stomatolog. Jako pierwsza dentystka zwróciła uwagę na to, co trzech moich poprzednich stomatologów olało! Do tego odbudowała spartolonego przez innego dentystę zęba tak, że aż byłam w szoku jaki normalny i dobry kształt może mieć ten ząb! :) Do tego wszystko tłumaczyła i pokazywała na zdjęciu RTG, zaplanowała leczenie w sposób kompleksowy i bardzo rozsądny. WRESZCIE jakiś specjalista naprawdę poświęcił mi swój czas
Opinia dodana przez: N

lek. dent. Magdalena Siudzińska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Jestem pacjentką Pani Doktor wraz z synem od ok.20 lat. Cechuje ją bardzo profesjonalne i spokojne podejście do pacjenta, a sposób leczenia przebiega tak bezboleśnie, że kilkakrotnie zdarzało mi się przysnąć na fotelu dentystycznym. Jest bardzo dokładna, a sposób przeprowadzania zabiegów jest na wysokim poziomie epidemiologicznym. Sprzęt i materiały są wysokiej jakości. Pani Doktor prowadzi bardzo dokładną dokumentację, co jest ogromnie ważne w obecnej sytuacji. Jest lekarzem godnym polecenia i ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Anita Kosturkiewicz-Zygmunt

ulica Ogrodowa 11/20
32-800 Brzesko

Dentystka godna polecenia!! Począwszy od tego że nie robiła pod górkę z przyjęciem to zajęła się jak starym dobrym bywalcem jej fotela dentystycznego. Omówienie, znieczulenie i robota pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Cecylia Chomka-Trautzel

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyszyńskiego 12
32-800 Brzesko

bdb lekarz .chętnie do NIEJ przychodzę by poleczyć resztki zębów oraz poplotkować na tematy różne.cena usługi nie najwyższa.

lekarz Marek Traczyński

Oddziały pobytu dziennego
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 68..
32-800 Brzesko

Super lekarz, uprzejmy, miły, porozmawia z chorym, po prostu fantastyczny lekarz, z podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Łukasz Kawik

BLUEMED REMEDIUM
Kościuszki 47
Brzesko

Bardzo kompetentny, słuchający pacjenta, tłumaczy chorobę w sposób przejrzysty i zrozumiały. Podczas badania i rozmowy pacjent czuje, że jest u lekarza który chce go wyleczyć, a nie " odbębnić" wizytę. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: KRZAK

lek. dent. Kornelia Siudzińska

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Super stomatolog. Wizyta w gabinecie była czystą przyjemnością. Z wielką chęcią umówię się na kolejną wizytę.Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Zbigniew Borcz

CnterMed Sp. z o.o. N ZOZ
ulica Browarna 9
32-800 Brzesko

Lekarz z powołania. Angażuje się w pracę, rozmawia i słucha pacjenta, jest bardzo dobrym specjalistą. Jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego dobrego lekarza. Zwrócił uwagę na inne objawy niż pozostali lekarze, dzięki czemu wreszcie wiem co mi dolega, a na dodatek stosując jego zalecenia dolegliwości zaczęły ustępować. Jest to lekarz, który ma szeroką wiedzę medyczną.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Kalicka-Dudzik

Wenerolog, Dermatolog

Powstańców Warszawy 9
32-800 Brzesko

Bardzo miła , uprzejma , inteligentna pani doktor. Odpowiada na wszystkie pytania. Wizyty u pani doktor to przyjemność. Gorąco polecam.

lekarz Jacek Jackowski

CnterMed Sp. z o.o. N ZOZ
ulica Browarna 9
32-800 Brzesko

Pan doktor jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Wizyta mija w przyjemnej atmosferze, zero napięcia. Poza tym słucha pacjenta, zadaje sporo pytań i dokładnie informuje jaki jest nasz stan zdrowia. Ja po wizycie u Pana dr czuję się "zaopiekowana" i uspokojona. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna