Rafał Marszał

Psychiatra

3,9
3,6
3,9

Doktor ok szkoda że juz nie przyjmuje w moim miescie.Doktora polecam zawsze dba o pacjenta.Z choroba czasami ciężko się walczy.

Może i trafia z lekami, nic mi do tego, bo się nie znam a chory dość dobrze funkcjonuje. Ale za to wielki gbur z przerośniętym ego, z przekonaniem o swojej "wyższości" . Jednym słowem osoba bez empatii i szacunku do rodziny chorego.

Witam,byłam pacjentką dr Marszała 1 raz w PZP "Multimed", mimo moich informacji dotyczących uzależnienia w moim przypadku i abstynencji trwającej od 6 lat, Pan dr zlecił mi Relanium, które stanowczo było mi zakazane przez profesjonalistów zajmujących się uzależnieniami. Zmuszona byłam pójść do innego lekarza, który zrozumiał natychmiast w czym tkwi problem i zlecił inne leki oraz terapię. Niestety stanowczo odradzam leczenie u tego lekarza, mógł mi bardzo zaszkodzić marnując moje kilkuletnie starania i terapię. nie wzięłam leków od niego. Może On po prostu nie jest do końca spacjalistą w mojej chorobie, ale dlaczego nie słuchał i nie wyciągnął wniosków z moich uwag? Pozdrawiam, była pacjentka dr Marszała.

Bardzo dobrze leczy. Podaje najnowsze leki. Kieruje wszystkich pacjentów do psychologów. Dla chorych którzy słabo poruszają się umawia wizyty domowe

bardzo dobry lekarz i sepcjalista, dobrze dobiera leki, stosuje najnowocześniejsze z nich. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy zalecenia.

Byłam niedawno u tego lekarza. Do piero on zapisał mi leki, które zaczęły działać

Dobry i komepentny specjalista , zapisuje nowoczesne leki, dlugo rozmawia z pacjentem

dobry lekarz i specjalista dużo pogógł mnie i mojej rodzinie zwłaszcza w problemach alkoholowych

Kompetentny, cierpliwy, długo rozmawia z pacjentem, dostosowuje leczenie do jego potrzeb, potrafi także dużo doradzić w innych chorobach. Wart polecenia

Bardzo pomógł w moich problemach, jestem skłonna polecić tego lekarza innym ludziom