lekarz Rafał Mierzyński

Internista, Lekarz medycyny pracy

Naprawdę dobry lekarz,kultura,podejście do pacjenta jak do człowieka,czuje się,że chce pomóc,nie pogania.

Polecam pana Rafała. Byłam u niego niedawno i jako jedyny rozpoznał moją chorobę. od lat leczę się na wiele różnych dolegliwości, męczę się z tym okrutnie, bo żaden lekarz nie był w stanie rozpoznać co mi jest, robili mi milion badań, które nic nie wskazywaly, dostawałam mnóstwo lekow, które nic nie dawały, a pan Rafał zdiagnozował u mnie nerwice lękową. mimo, że nie jest psychiatrą, to dokładnie dopasował dolegliwości, przepisał mi leki i dolegliwości ustępują :)

Bardzo dobry lekarz, mimo że nie jest kardiologiem zna się na tym doskonale,wyprowadzuł moją mamę na tzw.prostą, gorąco polecam

Znakomity lekarz, zna się na swoim fachu. Niewielu sie takich spotyka. Goraco polecam!!!