lek. dent. Rafał Murański

Była to pierwsza moja wizyta u chirurga stomatologii,moje zadowolenie ogromne,wspaniały lekarz,wytłumaczy wszystko,świetne podejście do pacjenta,całkowicie bezboleśnie wykonany zabieg.Polecam Pana doktora !!!!!

Bardzo dobry lekarz. Nic nie boli wszystko tak jak sie nalezy. Swietnie polecam!!!

świetny lekarz, zapłaciłam tylko za zdjęcie. Wszystko robione na miejscu, zdjęcie zębów od razu wiadomo z czym jest problem. Krótka i szybka wizyta bez zbędnego przeciągania ale jednocześnie przemiły i tłumaczy wszystko co robi. Polecam.

Moje dziecko od wizyty u Pana Doktora nie boi się stomatologów. Ja mam cudne zęby z przodu (nie dokońca swoje ale cudne) i też przestałem się bać stomatologów. Jednym słowem: dziękuję Panie Doktorze, a niedowiarkom proponuje sprawdzić - rewelacyjny Pan Doktor.

Kompetentny lekarza. Można się dużo od niego dowiedzieć :)

Kompetentny lekarza. Można się dużo od niego dowiedzieć :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wisła"?

Ochorowicza 3 b

Indywidualna Praktyka Lekarska