lek. dent. Rafał Murański

Stomatolog marzenie! Miałam ekstrakcje wszystkich czterech 8-ek i z całego, szczerego serca polecam każdemu Pana Rafała Murańskiego. Pełen profesjonalizm, bezboleśnie, spokojnie, bez pośpiechu, żadnych komplikacji, emanująca troska o dobro pacjenta. Nie spotkałam jeszcze nigdy tak wspaniałego, kompetentnego specjalisty. Odpowie na każde pytanie z cierpliwością. Już po zamienieniu pierwszych kilku zdań, ma się wrażenie jakby się znało od lat. Oby takich lekarzy z prawdziwym powołaniem więcej!

Była to pierwsza moja wizyta u chirurga stomatologii,moje zadowolenie ogromne,wspaniały lekarz,wytłumaczy wszystko,świetne podejście do pacjenta,całkowicie bezboleśnie wykonany zabieg.Polecam Pana doktora !!!!!

Bardzo dobry lekarz. Nic nie boli wszystko tak jak sie nalezy. Swietnie polecam!!!

świetny lekarz, zapłaciłam tylko za zdjęcie. Wszystko robione na miejscu, zdjęcie zębów od razu wiadomo z czym jest problem. Krótka i szybka wizyta bez zbędnego przeciągania ale jednocześnie przemiły i tłumaczy wszystko co robi. Polecam.

Moje dziecko od wizyty u Pana Doktora nie boi się stomatologów. Ja mam cudne zęby z przodu (nie dokońca swoje ale cudne) i też przestałem się bać stomatologów. Jednym słowem: dziękuję Panie Doktorze, a niedowiarkom proponuje sprawdzić - rewelacyjny Pan Doktor.

Kompetentny lekarza. Można się dużo od niego dowiedzieć :)

Kompetentny lekarza. Można się dużo od niego dowiedzieć :)

Dr Murański to jedyny dentysta który mnie nie zawiódł.Chodzę do niego już prawie rok,a do zrobienia miałam bardzo dużo głównie przez innych partaczy z Wisły i okolic.Naprawdę bardzo polecam!!!

Polecam, fachowiec. Jak najwięcej takich lekarzy

Polecam, fachowiec. Jak najwięcej takich lekarzy

Znakomity lekarz! Bardzo polecam! Wszystko na najwyższym poziomie!!!

Znakomity lekarz! Bardzo polecam! Wszystko na najwyższym poziomie!!!

Bardzo wysokiej klasy specjalista o doskonałym podejściu do dzieci, bardzo szanuje pacjenta .