Rafał Nielaba

Dzięki temu portalowi zdecydowałam się pójść do Pana Doktora i jestem wszystkim wdzięczna,że dodali pozytywne opinie, bo wszystko jest prawdą. Inna Pani Doktor zepsuła mi dwa ważniejsze żeby 1 i 2 na górze łacząc je jedną brzydką plombą. Ponadto źle założyła ową plombę co spowodowało zapalenie brodawki dziąsła (nie byłam na NFZ tylko prywatnie i zapłaciłam 60zł więcej niż u Doktora). Pan Rafał oddzielił dwa zęby od siebie, zrobił to bez znieczulenia a jednak niewiele w tym było bólu. Bardzo delikatny, uprzejmy, uzupełnia ubytki estetycznie, poleruje, sprawdza po kilka razu czy efekt jego pracy spełnia oczekiwania nie tylko jego ale i klienta. Naprawdę polecam osobom, które chcą mnieć zęba zrobionego nie tylko dobrze, ale i ładnie.

Bardzo boję się dentystów, ale kiedy poszłam na wizytę do p. Nielaby to się zmieniło. Jest uprzejmy, spokojny i dokładnie wszystko tłumaczy, co będzie robił, jak i dlaczego. Doktor jest mega! Gorąco polecam

Bardzo dobry stomatolog. Budzi zaufanie, bardzo sympatyczny, a przy tym rzeczowy i konkretny. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Cena równa jakości. polecam z pełna odpowiedzialnością.

Pan dr leczy całą moją rodzinę .polecam .

Pan dr leczy całą moją rodzinę .polecam .

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Bardzo dobry fachowiec,o wysokiej kulturze osobistej i bardzo dobrym podejściu do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolony z Pana Doktora. rzadko się zdarza, żeby lekarz poświecił tyle czasu pacjentowi i dokładnie (bez medycznych terminów) wyjaśnił mój problem. Przyszedłem do Niego z bólem, od wizyty, która miała miejsce pół roku temu pozostało tylko wspomnienie bólu. Polecam!!! Dziękuję Panu Doktorowi

Dobre podejście do dorosłych i dzieci. Sympatyczny i miły.

Dobre podejście do dorosłych i dzieci. Sympatyczny i miły.

Uprzejmy, ma doskonałe podejście do pacjenta, zabiegi bez znieczulenia. Można mu naprawdę zaufać. Polecam! Najlepszy stomatolog jakiego znam!

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana doktora. Nie zamienię go na żadnego innego. Polecam!!!

Zdecydowanie polecam lekarza. Wizyty mijają w sympatycznej atmosferze. Jest fachowy i ma duże wyczucie. Przy większości wizyt nawet nie trzeba brać znieczulenia. Mam do niego pełne zaufanie.