Dodaj opinię Umów wizytę

Po pierwszych konsultacjach u dr byłam przerażona. Oschłe podejście, na pytanie w stylu a pani z czym przyszła, sama nie wiedziałam gdzie trafiłam i z kim mam rozmawiać. Byłam przygotowana ortodontycznie do zabiegu (modele ladnie się składały) a rzekomy dr zaglądnął w mój zgryz jakby niedowierzał że w ogóle mam wadę - ostatecznie ustalił termin, stwierdzając coś w stylu że będzie przeszczęśliwy jak mnie zoperuje - a co ja "królik doświadczalny" jestem. Kolejno ortodonta jak się dowiedział co i jak, zdziwił się że taki zabieg ustalono - a ja zgupiałam - wręcz wybito mnie z rytmu, czekałam na ten termin długi czas. Po rozmowie ustaliliśmy że powinnam udać się na prywatne konsultacje i wyjaśnić sprawę, a po tym zaczęło się pieklo. Choć dr prywatnie do rany przyłóż, może w szpitalu był zmęczony i stąd odczucie oschlości, a tu spokojnie przyjął moje prośby i niepokoje. Ostatecznie zmieniałam jednak miejsce zbiegu i ortodontę, bo sytuacja stała się zbyt zagmatwana. Operowana będę z przyczyn wady zgryzu a nie wmówionych mi kompleksów i dążenia do m.in. powiększenia ust.

Trafiłem do szpitala na u Borowskiej po wypadku komunikacyjnym, miałem złamaną szczękę i kość policzkową i całą zniekształconą twarz. Operował mnie doktor Nowak, bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Poskładał mi kości tak, że nic nie widać, została tylko jedna mała blizna koło oka. Cieszę, się że trafiłem na doktora, przez cały pobyt w szpitalu wraz z młodą panią doktor troskliwie się mną opiekowali. Dziękuję.

Jestem po poważnej operacji wykonanej przez Doktora Nowak. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i podejściem do pacjenta jakie ma Pan Doktor. Opieka jaką mnie otoczył przed i po operacji pozwoliła mi przetrwać trudne chwile bo operacja do przyjemności nie należy. Wspaniały lekarz i do tego jeszcze bardzo przystojny-). Polecam jak ktoś szuka pomocy chirurga szczekowego.

Zdecydowalam sie na operację u doktora Nowaka z powodu wady zgryzu.Wczesniej bylam u innego lekarza,ale bardzo mnie zniechecił i wystraszył, że mogą być różne problemy. Dr Nowak też mówił o komplikacjach, jednak z perspektywy pół roku wszystko jest dobrze i jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Poza tym bardzo mily i sympatyczny człowiek.

Doktor usuwał mi dziś ósemkę, jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegł zabieg - fachowo, szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. A przy okazji bardzo sympatyczny człowiek, chciało by się, żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.

świetny lekarz,bardzo mi pomógł,miałam szczękościsk ,nie potrafiłam jeść,jako jedyny on sie bardzo tym zainteresował ,zoperował mi stawy,teraz jest już dużo lepiej,potrafie normalnie jeść.Bardzo panu dziekuję,panie doktorze!

Miałam zatrzymanego zęba w podniebieniu. zdecydowalam sie na operacje w znieczuleniu miejscoym. fakt ze piszę tą opinię 3 h po fakcie wskazuje na super jakośc pracy dziękuję:)oby wszyscy potrafili tak zadbać o pacjenta!

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Wspaniały i miły człowiek. Polecam wszystkim. Wraz z doktorem Wojciechem Pawlakiem zoperował mi poważną wadę zgryzu. Dziękuję za podarowanie mi nowego życia.

Lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta i z pewnością dobry człowiek. Bardzo uprzejmy, kompetentny i rzetelny. Wysoka kultura osobista i miła osobowość.

Bardzo dobry lekarz,polecam-jest świetnym specjalistą i wspaniałym,miłym uprzejmym człowiekiem.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

dr

53-034 Wrocław
Kompleksowa Rehabilitacja Mobilna
ul. Ołtaszyńska 92c/5
53-034 Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary