Po pierwszych konsultacjach u dr byłam przerażona. Oschłe podejście, na pytanie w stylu a pani z czym przyszła, sama nie wiedziałam gdzie trafiłam i z kim mam rozmawiać. Byłam przygotowana ortodontycznie do zabiegu (modele ladnie się składały) a rzekomy dr zaglądnął w mój zgryz jakby niedowierzał że w ogóle mam wadę - ostatecznie ustalił termin, stwierdzając coś w stylu że będzie przeszczęśliwy jak mnie zoperuje - a co ja "królik doświadczalny" jestem. Kolejno ortodonta jak się dowiedział co i jak, zdziwił się że taki zabieg ustalono - a ja zgupiałam - wręcz wybito mnie z rytmu, czekałam na ten termin długi czas. Po rozmowie ustaliliśmy że powinnam udać się na prywatne konsultacje i wyjaśnić sprawę, a po tym zaczęło się pieklo. Choć dr prywatnie do rany przyłóż, może w szpitalu był zmęczony i stąd odczucie oschlości, a tu spokojnie przyjął moje prośby i niepokoje. Ostatecznie zmieniałam jednak miejsce zbiegu i ortodontę, bo sytuacja stała się zbyt zagmatwana. Operowana będę z przyczyn wady zgryzu a nie wmówionych mi kompleksów i dążenia do m.in. powiększenia ust.

Doktor usuwał mi dziś ósemkę, jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegł zabieg - fachowo, szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. A przy okazji bardzo sympatyczny człowiek, chciało by się, żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.

Lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta i z pewnością dobry człowiek. Bardzo uprzejmy, kompetentny i rzetelny. Wysoka kultura osobista i miła osobowość.

Jestem po poważnej operacji wykonanej przez Doktora Nowak. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i podejściem do pacjenta jakie ma Pan Doktor. Opieka jaką mnie otoczył przed i po operacji pozwoliła mi przetrwać trudne chwile bo operacja do przyjemności nie należy. Wspaniały lekarz i do tego jeszcze bardzo przystojny-). Polecam jak ktoś szuka pomocy chirurga szczekowego.

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Wspaniały i miły człowiek. Polecam wszystkim. Wraz z doktorem Wojciechem Pawlakiem zoperował mi poważną wadę zgryzu. Dziękuję za podarowanie mi nowego życia.

Zdecydowalam sie na operację u doktora Nowaka z powodu wady zgryzu.Wczesniej bylam u innego lekarza,ale bardzo mnie zniechecił i wystraszył, że mogą być różne problemy. Dr Nowak też mówił o komplikacjach, jednak z perspektywy pół roku wszystko jest dobrze i jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Poza tym bardzo mily i sympatyczny człowiek.

dr nauk med. Rafał Nowak jest super specjalista i dotego super czlowiekiem

dr nauk med. Rafał Nowak jest super specjalista i dotego super czlowiekiem

Trafiłem do szpitala na u Borowskiej po wypadku komunikacyjnym, miałem złamaną szczękę i kość policzkową i całą zniekształconą twarz. Operował mnie doktor Nowak, bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Poskładał mi kości tak, że nic nie widać, została tylko jedna mała blizna koło oka. Cieszę, się że trafiłem na doktora, przez cały pobyt w szpitalu wraz z młodą panią doktor troskliwie się mną opiekowali. Dziękuję.

Miałam zatrzymanego zęba w podniebieniu. zdecydowalam sie na operacje w znieczuleniu miejscoym. fakt ze piszę tą opinię 3 h po fakcie wskazuje na super jakośc pracy dziękuję:)oby wszyscy potrafili tak zadbać o pacjenta!

świetny lekarz,bardzo mi pomógł,miałam szczękościsk ,nie potrafiłam jeść,jako jedyny on sie bardzo tym zainteresował ,zoperował mi stawy,teraz jest już dużo lepiej,potrafie normalnie jeść.Bardzo panu dziekuję,panie doktorze!