Zabiegi pozwoliły mi pozbyć się bólu kręgosłupa szyjnego. Cena niska a jakość wysoka więc same plusy - polecam :-)

Polecam uslugi rehabilitacyjne. Milo sprawnie i kompetentnie. Pozdrawiam caly personel zwlaszcza mile Panie. :-)

cały ośrodek jest ok. bardzo długo się czeka na wizytę lecz nie dziwię się bo tam się człowiekiem zajmują poważnie. chodziłam do innych przychodni rehabilitacyjnych i teraz wiem, że tutaj już zostanę. pracownicy mili i kompetentni. Pan Olczyk raz tryska humorem raz jest bardzo poważny ale to pewnie jak każdy w pracy. najważniejsze że jest dobrym fachowcem. p.s. gdy słyszymy że jest wielomiesięczny okres oczekiwania na zabieg w ramach nfz on i tak was "sprawdzi" jak się pożalicie na stan zdrowia.pewnie mu żal bardzo schorowanych a robi to zawsze bezpłatnie.pozdrawiam, ...

cały ośrodek jest ok. bardzo długo się czeka na wizytę lecz nie dziwię się bo tam się człowiekiem zajmują poważnie. chodziłam do innych przychodni rehabilitacyjnych i teraz wiem, że tutaj już zostanę. pracownicy mili i kompetentni. Pan Olczyk raz tryska humorem raz jest bardzo poważny ale to pewnie jak każdy w pracy. najważniejsze że jest dobrym fachowcem. p.s. gdy słyszymy że jest wielomiesięczny okres oczekiwania na zabieg w ramach nfz on i tak was "sprawdzi" jak się pożalicie na stan zdrowia.pewnie mu żal bardzo schorowanych a robi to zawsze bezpłatnie.pozdrawiam, Aga

Polecam. Dobry specjalista, trafna diagnoza, skuteczne leczenie i szybki powrót do sportu. Przy tym bardzo sympatyczny ;)

dla mnie super. problem rozwiązany i to dzięki wiedzy ale też poprawnemu pokierowaniu mnie dodatkowo do odpowiedniego specjalisty. p.s. do anonima od wywyższania się. WOLĘ POLEGAĆ NA LUDZI KTÓRZY ZNAJĄ SIĘ NA SWOJEJ ROBOCIE. NIE MA MIEJSCA NA LUDZI WSTYDLIWYCH SKROMNIUTKICH. ON WYMIATA WSZYSTKICH FIZJOTERAPEUTÓW W OKOLICY. ZNA SWOJĄ POZYCJĘ I SWOJĄ WARTOŚC.JA POSTĘPUJE TAK SAMO W PRACY KTÓRĄ WYKONUJĘ.GDYBY BYŁO INACZEJ TO IDE W KOLEJKE PO ZASIŁEK. POZDRAWIAM WSZYSTKICH

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Polecam goraco!!! Warto sie umowic wczesniej aby mial wiecej czasu.Tak ogolnie jest ok. Wiedza i podejscie do pacjenta na odpowiednim poziomie.

Pan na pozór wzbudza zaufanie lecz następne wizyty to już praktykantki które nie wiedzą co i z czym.Do mojego problemu podszedł rutynowo tak jak zapisane przez lekarza.Kolejne wizyty prywatnie z lekkim zaangażowaniem lecz bez skutku.Pokazując swoje racje że to ona zna się na rzeczy itd dowiódł na moim przykładzie że jest przeciętnym fachowcem.Konkretni fachowcy leczą za większa kasę i z lepszym wynikiem niż ten pan.Opinię dostaje się za efekty a nie za opowieści o wykształceniu i odbytych kursach, co do kolejki to czeka się długo gdyż ten pan ma taki a nie inny przydział od NFZ.

Polecam:-)co mam pisac, podoba mi sie tam i tyle.bolalo a teraz nie boli.leczylem to dlugo ale i problem byl powazny.jest ok.

Polecam...................................................... .... ..............................

Zdecydowanie polecam.nic nie boli i sprawnosc prawidlowa.jestem lekarzem i oceniam na 5.