lekarz Rafał Ossowski

to chyba jakis zart co Ciekawe jak to teraz ma niby byc skoro wizyta byla umowiona na pocztek marca a sie okazuje ze wszstko odwolane bo pan doktor postanowil od tak se przeprowadzic panie doktorze niech pan zapamieta ze stracil pan pacjetow a do szczecina to raczej nikt nie pojedzie z nas na wizyty moze chociaz doprowadzi pan do konca tych ktorzy meli wizyte na teraz co nie zbyt to ladne

===UWAGA Z UWAGI NA ZMIANĘ MIEJSCA ZAMIESZKANIA OBECNE GODZINY PRZYJĘĆ PACJENTÓW JAK RÓWNIEŻ ADRES ZAMIESZKANIA ULEGA ZMIANIE ZA NIEUDOGODNIENIA PRZEPRASZAMY===.

KOMPETENTNY SPOKOJNY WYROZUMIAŁY POLECAM PANA DOKTORA INNYM PACJENTOM MAJĄCYM PROBLEMY Z NIEWYDOLNOŚCIĄ ŻYLNĄ MA KTOS MOZE NOWY NUMER DO PANA DOKTORA BO CIEZKO SIE ZAREJESTROWAC DO NIEGO JUZ NAWET PRYWATNIE CHYBA JEST ZMIANA DNI PRZYJMOWANIA PROSZE O NAMIARRY

Pan Doktor przyjmuje obecnie w Chojnicach ale tez 2 razy jest w naszej przychodzi w Tucholi Z tego co wiem to zostal ordynatorem oddzialu Wedlug mnie bardzo dobry i kompetentny Dzieki niemu wyszlam z powaznych problemow zdrowotnych Pozdrawiam Pana Justyna Florek.

dobry i jest ale ostatnio ceny w gabinecie pana doktora skoczyly w gore jak bylm w maju to za zwykla porade plus recepte niezle mnie skasowal Przenios swoj gabinet do chojnic i moze dlatego ceny skoczyly

Najlepszy chirurg na świecie. Wykonał na mnie operacje usunięcia torbieli przy ogonie trzustki , drenaż ropnia i kilka mniejszych zabiegów, niektóre z tych cięć były wykonane w czasie ciąży. Jest to NAJLEPSZY CHIRURG NA ŚWIECIE. Jak leżałam na oddziale to bardzo podobało mi się że już z samego rana zaraz po tym jak przyszedł do pracy robił obchód i podchodził do każdego pacjenta...badał, pytał jak się czuje, czy coś dolega, patrzył jak się goją rany po operacji. Czeka mnie jeszcze jedna operacja niedługo i mam nadzieje że trafie na niego. Wspaniały lekarz.Polecam

bylam u pana doktora w poniedzialek na wizycie prywatnej i musze powiedziec ze jest osoba wyjatkowo sympatyczna potrafi poswiecic swojemu pacjentowi sporo czasu wytlumaczy i sprawia ze czlowiek przestaje sie bac operacji a do tego wyjatkowo przystojny

Specjalista i profesjonalista, a przy tym budzący zaufanie, dobry człowiek. polecam z całym przekonaniem, wielokrotnie mi pomógł

Byłam u Pana Doktora zarówno prywatnie jak i publicznie i muszę powiedzieć, że jest bardzo kompetentny a przede wszystkim niesamowicie uprzejmy

Panie Doktorze dziekuje za opieke zarowno w szpitalu jak i pomoc w leczeniu Pozdrownia od pacjenta Janusza