Po dzisiejszej wizycie u Doktora Rafała Patrzyka jestem pod wrażeniem Jego kompetencji, niesamowitego!!! podejścia do pacjenta, ogromnej wiedzy i chęci obrazowego przekazania, na co cierpi pacjent. Gorąco polecam jako najlepszego Lekarza, którego spotkałam na swojej drodze!!! Wiola D.

Wiola D.

KIlka miesięcy temu byłem pacjentem dra Rafała Patrzyka. Nie napiszę nic więcej, jak tylko to, że gdybym dziś miał jeszcze raz położyć sie na stole zrobię to bez większych obaw. Szczerze polecam. Zaimplantowany na c6-c7 immiennik dra :)

Zaimplantowany na c6-c7 immiennik dra :)

Pan Dr jest zastepca ordynatora w szpitalu wojskowym.Jest to jeden z naj!lepszych lekarzy tej specjalnosci.Tlumaczy chorobe ,przebieg leczenia (operacji).Nie szczedzi pacjentowi czasu.Uprzejmosc ma "we krwi chyba":).Operowal mi kregoslup szyjny-(implant).Mimo ,ze sie bardzo balam,sprawil ,ze stress przedoperacyjny zminimalizowal sie.Do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie,kompleksowo.Dzieki P.Doktorze. Alicja B.

Sympatyczny lekarz, dobry specjalista.Operował mi kręgosłup szyjny 16-go listopada 2011r. Na trzeci dzień po operacji byłam już w domu w bardzo dobrej kondycji.Serdecznie dziękuję. Polecam tego specjalistę.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Wrocław"?

4wsk
weigla 5