Rafał Pilichiewicz

Super specjalista, godny polecenia. Leczę zęby z całą rodziną już od ok 11 lat. Wyrywanie, plombowania, piaskowanie. Mam do tego dentysty zaufanie i polecam go moim znajomym.

Stomatolog godny polecenia naprawdę polecam nie ma czego się bać, jestem już ponad miesiąc po usunięciu zęba i wszystko dobrze się goi i nie było żadnych powikłań. Podczas zabiegu usuwania zęba nic nie bolało ,lekarz dopytywał czy wszystko jest okej, na fotelu można zasnąć ;) polecam

Bardzo dobry specjalista. Pracuje szybko i sprawnie. Cała moja rodzina leczy zęby u Pana doktora. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalnie i niedrogo.

Lekarz wart polecenia. Brak jakichkolwiek komplikacji po wizytach. Wyjaśnianie przez lekarza przyczyn danego schorzenia i objaśnienie metody leczenia jest na wysokim poziomie. Jedyny mankament to czasami odległe terminy, które świadczą o wysokim zaufaniu jakim darzą lekarza pacjenci, w tym również i ja. Bardzo polecam.

Zdecydował się na zbyt dużą ilość pacjentów i nie daje rady wszystkich przyjąć - nawet stały klient w sytuacji awaryjnej odchodzi z niczym, bo lekarz nie ma czasu :(

Doskonały specjalista. Wymarły gatunek w stomatologii. Na fotelu nic, tylko drzemkę uciąć. Złoto w rękach.REWELACJA

Doskonały specjalista.
Wymarły gatunek w stomatologii.
Na fotelu nic, tylko drzemkę uciąć. Złoto w rękach.REWELACJA

Super dentysta ma czas nawet dla pacjentów z niespodziewanym problemem.Polecam każdemu bo bywałem już u niejednego dentysty z marnym skutkiem.

Pan doktor rzetelnie wykonuje swoją pracę. Ma sympatyczne i życzliwe podejście do pacjenta, dużą wiedzę jest świetnym specjalistą.

Jest doskonałym specjalistą , a przy tym uprzejmy i miły

Jest doskonałym specjalistą , a przy tym uprzejmy i miły

Jedynym minusem jest to,m że lekarz ciągle nie ma czasu,średnio 10 min na pacjenta, niczego nie tłumaczy, pacjenci przewijają sie przez gabinet jak przez supermarket, nie ma indywidualnego podejścia do pacjenta