Jestem zachwycona tym lekarzem. Zabieg wykonał prawidłowo. Bezboleśnie, bezpiecznie,w komfortowych warunkach, bez żadnych komplikacji. Ma rękę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Polecam!

Jestem zachwycona tym lekarzem. Zabieg wykonał prawidłowo.
Bezboleśnie, bezpiecznie,w komfortowych warunkach, bez żadnych komplikacji.
Ma rękę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Polecam!

Jestem po całej serii zabiegów mających na celu usunięcie zmarszczek. Nie spodziewałam się, że mogę liczyć na tak dobre efekty i na taką jakość. Dr Rafał pozytywnie mnie zaskoczył. Super obsługa, świetna atmosfera i przekonująca cena. Polecam!

Dr Rafał pozytywnie mnie zaskoczył.
Super obsługa, świetna atmosfera i przekonująca cena.
Polecam!

Ostatnio korzystałam z zabiegu laserowego usuwania potrądzikowych blizn. Zabieg ten był naprawdę skuteczny. Teraz moja twarz wygląda o niebo lepiej. Jestem zachwycona efektem a dodatkowo zabieg był bardzo bezpieczny.

Bardzo konkretny lekarz. Zna się na rzeczy i przekonałam się o tym już dwa razy :). Sympatyczny, z poczuciem humoru, ale przede wszystkim KOMPETENTNY. Dlatego daję max :)

Sympatyczny, z poczuciem humoru, ale przede wszystkim KOMPETENTNY.
Dlatego daję max :)

Usunięcie blizn potrądzikowych oceniam naprawdę na szóstkę z plusem. O wiele lepiej wygląda teraz moja twarz i wreszcie nie muszę nakładać grubej warstwy podkładu by zatuszować niedoskonałości.

Dziękuję doktorowi Rafałowi za profesjonalną, miłą obsługę. Rzetelny specjalista, który wie jak zadowolić wymagającą klientkę. Dzięki depilacji laserowej zapomniałam o włoskach na plecach i brzuchu. Pozdrawiam.

Dziękuję doktorowi Rafałowi za profesjonalną, miłą obsługę.
Rzetelny specjalista, który wie jak zadowolić wymagającą klientkę.
Dzięki depilacji laserowej zapomniałam o włoskach na plecach i brzuchu.
Pozdrawiam.

Ekstra rezultat widoczny bardzo szybko uzyskałam po lipolizie iniekcyjnej! Ten salon zasługuje na rekomendację! Miła obsługa i doskonale wykonywane zabiegi to jego znak rozpoznawczy!

Witam, Chciałabym się podzielić moimi refleksami, ponieważ jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu zabiegu, jego efektów, podejścia do klienta-pacjenta i chyba przede wszystkim - ceny. Za 3 zabiegi new midas, które kosztują 2700 zł zapłaciłam 1890 zł a to za sprawą pewnej magicznej karty rabatowej B&H. W sumie myślałam że to ściema jakaś, ale niewiele ryzykowałam, bo karta kosztuje 49 zł i się nie zawiodłam. Pan doktor przesympatyczny człowiek i przede wszystkim kompetentny. Bardzo go polecam!

Witam,

Chirurg ten uchronil mnie przed niepotrzebna operacja. Jest on kompetentny mily i rzczowy. Polecam.

Bardzo polecam.Robiłam botox i mezoterapię,efekt extra,cena przystępna za pakiet płacę taniej, ale przede wszystkim czuję się bezpiecznie,że jestem w dobrych rękach

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15