Rafał Prałat

Ginekolog

3,5
3,9
3,7

Pan doktor prowadził moja ciąże od samego początku byłam bardzo zadowolona z jego opieki wszystko tłumaczył gdy nie był czegoś pewien skiereal do szpitala no i teraz mam zdrowa córeczkę 😊 bardzo dziękuję za opiekę mam nadzieję że znowu zacznie pan przyjmować... Jak tylko rozwiążą się Pana problemy zdrowotne.

Dr R. Prałat prowadził moją pierwszą ciążę. Jestem zadowolona i chciałabym w przyszłości by Pan Doktor prowadził moją kolejną ciążę... Traktował mnie podmiotowo,a nie przedmiotowo mimo iż w ramach NFZ. W czasie całej ciąży miałam robione regularne badania, tak, jak inne moje koleżanki prywatnie, ponadto miałam 12 razy USG... Mimo marnego sprzętu i "krótkiego czasu na pacjenta" Pan Doktor wszystko pokazywał na monitorze...A w gabinecie Pana Doktora Panuje zawsze spokojna i miła atmosfera... Polecam!!!

Nie jestem zadowolona z tego lekarza. Jest bardzo przeciętny.Jego uprzejmość zalezy od jego chumoru bo różnie bylam przez niego traktowana. Poza tym zlekceważył moje problemy z hormonami o których mu mówiłam i dobierał mi tabletki na chybił trafił przez co bardzo ucierpiałam. Chodxiłam do niego regularnie bo się przyzwyczaiłam i dobrze, ze nie przyjmuje juz w aldemedzie bo poszlam do innego lekarza-kompetentnego który natychmiast zlecil mi badania i możliwe, że nie bede mogła mieć dzieci. Drogie panie regularne chodzenie do ginekologa nic nie daje jeśli lekarz jest ignorantem.

Wspaniały lekarz! Prowadził moją ciąże bardzo dobrze i choć zakończona została o wiele za wcześnie (przez czynniki niezależne ode mnie, a tym bardziej od doktora Prałata) wykazał się niesamowitą empatią w stosunku do mnie. Jako człowiek jest bardzo sympatyczny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając przy tym wszelkie wątpliwości. Zdecydowanie polecam.

a gdzie on teraz przyjmuje??? wczesniej przyjmował w aldemedzie w Zielonej Górze, to najlepszy lekarz jakiego miałam, jestem w ciazy i chcialabym aby to on prowadzil moja ciaze:) pomocy

polecam doktora, prowadził u mnie jedną ciążę i teraz kolejną. lekarz godny polecenia. jest sympatyczny, wysłuchuje pacjentów i jest kompetentny.

To była co prawda moja jedyna wizyta, ale zdecydowanie polecam tego lekarza - a byłam już u wielu nie tylko w Zielonej Górze. Pan Prałat jest powściągliwy, ale cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Jest konkretnym człowiekiem.

Bardzo kompetentny lekarz. Miły i rzeczowy a przede wszystkim bezproblemowy.

Bardzo kompetentny lekarz. Miły i rzeczowy a przede wszystkim bezproblemowy.

Pan doktor uprzejmy, wyjaśnił na czym polega moja choroba, przepisał leki, wyjaśnił wybór tabletek, wszystko okej.

Bardzo polecam doktora Prałata, jest uprzejmy, miły i cierpliwy oraz odpowiada na każde zadane pytania. Jest to lekarz bardzo doświadczony.