Rafał Prałat

Pan doktor prowadził moja ciąże od samego początku byłam bardzo zadowolona z jego opieki wszystko tłumaczył gdy nie był czegoś pewien skiereal do szpitala no i teraz mam zdrowa córeczkę 😊 bardzo dziękuję za opiekę mam nadzieję że znowu zacznie pan przyjmować... Jak tylko rozwiążą się Pana problemy zdrowotne.

Nie jestem zadowolona z tego lekarza. Jest bardzo przeciętny.Jego uprzejmość zalezy od jego chumoru bo różnie bylam przez niego traktowana. Poza tym zlekceważył moje problemy z hormonami o których mu mówiłam i dobierał mi tabletki na chybił trafił przez co bardzo ucierpiałam. Chodxiłam do niego regularnie bo się przyzwyczaiłam i dobrze, ze nie przyjmuje juz w aldemedzie bo poszlam do innego lekarza-kompetentnego który natychmiast zlecil mi badania i możliwe, że nie bede mogła mieć dzieci. Drogie panie regularne chodzenie do ginekologa nic nie daje jeśli lekarz jest ignorantem.

a gdzie on teraz przyjmuje??? wczesniej przyjmował w aldemedzie w Zielonej Górze, to najlepszy lekarz jakiego miałam, jestem w ciazy i chcialabym aby to on prowadzil moja ciaze:) pomocy

Bardzo kompetentny lekarz. Miły i rzeczowy a przede wszystkim bezproblemowy.

Bardzo kompetentny lekarz. Miły i rzeczowy a przede wszystkim bezproblemowy.

Pan Prałat potraktowal mnie niezbyt milo. Mialam infekcje i gdy wkladal mi wziernik bardzo mnie bolalo, co mu oznajmilam. A on do mnie z ryjem ze bardziej współpracują kobiety osiemdziesiecioletnie niz ja i jezeli nie zaczne wspolpracowac to skonczymy wizyte.

Dr R. Prałat prowadził moją pierwszą ciążę. Jestem zadowolona i chciałabym w przyszłości by Pan Doktor prowadził moją kolejną ciążę... Traktował mnie podmiotowo,a nie przedmiotowo mimo iż w ramach NFZ. W czasie całej ciąży miałam robione regularne badania, tak, jak inne moje koleżanki prywatnie, ponadto miałam 12 razy USG... Mimo marnego sprzętu i "krótkiego czasu na pacjenta" Pan Doktor wszystko pokazywał na monitorze...A w gabinecie Pana Doktora Panuje zawsze spokojna i miła atmosfera... Polecam!!!

Pan doktor uprzejmy, wyjaśnił na czym polega moja choroba, przepisał leki, wyjaśnił wybór tabletek, wszystko okej.

polecam doktora, prowadził u mnie jedną ciążę i teraz kolejną. lekarz godny polecenia. jest sympatyczny, wysłuchuje pacjentów i jest kompetentny.

15 min jeździł mi po brzuchu USG, a nie zauważył torbiela wielkości pęcherza moczowego. Powodzenia... Sprawiał wrażenie niezbyt rozgarniętego (ciągle miał otwartą buzię...). Na moje stwierdzenie: "Nie mam okresu" odpowiedział: "Bo jesteś chuda". U innego lekarza się okazało, że torbiel mechanicznie blokował jajeczkowanie i zrobił się szklany jajnik. Powodzenia...

na pierwszej wizycie byl mily ale bardzo niemilo mnie zaskoczyl gdy przyszlam poraz 2 na wizyte kontrolną po pobycie w szpitalu. badal mnie może 10 sekund i nawet nie zrobi mi usg wiedząc / bo mu powiedzialam / że nadal żle się czuje i coś jest nie tak / okazalo się tydz. póżniej jak trafilam znowu do szpila że mam guza jajnika/