lek. med. Rafał Przybylski

Wspaniały lekarz, rzeczowy, z poczuciem humoru, tłumaczy wszystko i wczuwa się w sytuację pacjenta, tak aby jak najlepiej mu pomóc. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam wszystkim takiego lekarza :) (wycinana torbiel kości ogonowej)

(wycinana torbiel kości ogonowej)

Jestem oszczędny w słowa i niewylewny, ale powiem tak: PROFESJONALISTA

Jestem oszczędny w słowa i niewylewny, ale powiem tak:

PROFESJONALISTA

Chyba najsympatyczniejszy lekarz jakiego dotychczas spotkalem. Usmiechniety, z poczuciem humoru, potrafi odstresowac pacjenta. Jestem dopiero co po zabiegu, zostalo mi wszystko przed nim jak i po nim dokladnie wyjasnione. Smialo polecam.

polecam wszystkim Doktora Rafała Przybylskiego - pełen profesjonalizm a przy tym najsymatyczniejszy lekarz ŚWIATA :)

REWELACJA!!! Wnikliwy, tłumaczy WSZYSTKO, tak, że nawet laik zrozumie,zachowuje się, jak prywatny lekarz w szwajcarskiej klinice, po kilku miesiącach nieefektywnego leczenia dopiero ten lekarz postawił WŁAŚCIWĄ diagnozę i zastosował SKUTECZNE leczenie.