lek. med. Rafał Przybylski

Super człowiek. Lekarz z poczuciem humoru. Pomimo tego, że bolał mnie brzuch, wyszłam z uśmiechem na twarzy. Doktor nie ma parcia na leki chemiczne i krojenie bez potrzeby. Proponuje proste zalecenia dietetyczne. Mało takich lekarzy...

Wspanialy lekarz! Fachowiec w dodatku bardzo uprzejmy, mily. Skutecznie wyleczyl mi zakazenie rany. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie wspaniale podejscie wobec pacjentow to byloby wspaniale. Lekarz godny polecenia!!!!!

Wspaniały lekarz, z mądrym i dobrym podejściem do pacjenta - nawet w środku nocy na ostrym dyżurze. Mistrz chirurgii.

Najlepszy chirurg w Warszawie !!! Rzeczowy mily kontaktowy. Jednym slowem super lekarz. Wzor do nasladowania dla kolegow po fachu.

Polecam pana doktora. Najlepszy chirurg u jakiego byłam. Zabieg usunięcia macierzy paznokcia wykonany profesjonalnie, po 2 tygodniach nie było już śladu. Oby więcej takich lekarzy było na tym świecie:)

Oby więcej takich lekarzy było na tym świecie:)

Lekarz godny polecenia. Rzeczowy, otwarty, przesympatyczny człowiek. Wysoka kultura osobista, kompetencja i pogodne usposobienie sprawiają,że pacjent czuje się pewnie i bezpiecznie. Bazując na opiniach poprzedników podjęłam decyzję na wizytę u Pana Doktora. Podpisuję się pod słowami WZÓR dla służby zdrowia.

Bardzo wielka szkoda, że lekarzy tego pokroju jest tak mało. Kompetencja i kultura bardzo wysokiej klasy. WZÓR do naśladowania.

Super lekarz !!!! Przesympatyczny i kompetentny. Miałam robiony zabieg przez Pana Doktora i wszystko przebiegło sprawnie i w super atmosferze. Z czystym sumieniem gorąco polecam !!!!

Lekarz niesamowity! Samym już podejściem do pacjenta leczy. Bardzo uprzejmy, otwarty, wyjaśnia, tłumaczy. A do tego bardzo inteligentny i aż szkoda wychodzić z gabinetu :) WZÓR!

Wspaniały chirurg. Niezmiernie sympatyczny i dokładny! Oby więcej takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia.