Bardzo dobrze oceniam dr Rabieja. Byłem u niego już 3 razy i za każdym razem leki były w 100% trafione. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy przyczyny choroby i jasno mówi co dalej robić. Jest lekarzem, którego z czystym sumieniem mogę polecić.

dr Rabiej, ze względów, które same nasuwają się na myśl, koniecznie zapisał mi na recepcie inny lek niż ten, o który poprosiłam. Standardowa alergiczna przypadłość. Chciałam lek, który znam i stosowałam, dostałam co innego, bez żadnego logicznego uzasadnienia. Oczywiście droższy. I też oczywiście "omyłkowo" zapisany na 100%, choć powinno być 50%. Nie polecam