lek. stom. Rafał Rudzik

Jak dla mnie Lekarz Stomatolog godny polecenia oraz zaufania. U Pana Rafała leczy się cała nasza rodzina nigdy nie mieliśmy żadnych problemów związanych z leczeniem. Leczę się u Pana Rafała od 16 lat i nie zamieniłbym stomatologa na nikogo innego. Także jeśli ktoś boi się stomatologów to mogę polecić naprawdę stomatolog godny zaufania 😊.

Jak dla mnie Lekarz Stomatolog godny polecenia oraz zaufania.

Naprawdę świetny stomatolog, dokładny, rzetelny, bardzo miły. Uczciwe, normalne ceny! Gabinet nowy, świeży, słoneczny i taki "ludzki", pełen życzliwości i uśmiechu.

Stomatolog RR człowiek z pasją, ale przede wszystkim kompetentny specjalista do zadań specjalnych ! Gabinet czysciutki, sprzęt nowiutki a ceny konkurencyjne.

Zawsze bałem się dentysty..... Pan Rafał to zmienił, facet leczy zęby z pasją. Szkoda że tyle lat chodziłem do pseudo stomatologów i się męczyłem. Panie Rafale jest Pan WIELKI. 🍀 Adam Klink 😎

Zawsze bałem się dentysty.....
Pan Rafał to zmienił, facet leczy zęby z pasją.
Szkoda że tyle lat chodziłem do pseudo stomatologów i się męczyłem.
Panie Rafale jest Pan WIELKI. 🍀
Adam Klink 😎

RAFAŁ RUDZIK LELARZ DENTYSTA JUZ PRZYJMUJE OD 22 CZERWCA 2021 w GABINECIE KARLICXZKA 10 / obok apteki/ telefon do zapisów 5 1 3 6 0 4 4 2 3

RAFAŁ RUDZIK LELARZ DENTYSTA JUZ PRZYJMUJE OD 22 CZERWCA 2021
w GABINECIE KARLICXZKA 10 / obok apteki/
telefon do zapisów 5 1 3 6 0 4 4 2 3

Takiego szukałam, znalazłam i oddałam się w jego ręce. Właśnie jego ręce robią cuda 😁i ma nie tylko fach ale i świetne podejście. Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy omijają dentystów szerokim łukiem. Pan Rudzik to świetny specjalista!

Najlepszy z najlepszych 🦷 do innego nie mam zamiaru sie wybrac Jak uslyszalam "gabinet dentystyczny to nie tylko Pan Rafał " a właśnie że gdyby nie On moja noga by w owym gabinecie nie staneła 🧑‍⚕️🦷

Najlepszy z najlepszych 🦷 do innego nie mam zamiaru sie wybrac

Najlepszy lekarz jakiego znałam otwiera gabinet przy ul. Karliczka 10 w Katowicach , nie naciąga tylko leczy i to wspaniale telefon zdobyłam 513-604-423

telefon zdobyłam 513-604-423

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek byłam, rzetelny, dokładny i uśmiechnięty. Ubolewam że już nie przyjmuje :( Czy ktoś wie co się z nim dzieje?

Najlepszy lekarz RAFAŁ RUDZIK znowu będzie przyjmował na Giszowcu od lutego chyba mam nr telefonu do dr. 5 1 3 6 0 4 4 2 3

mam nr telefonu do dr. 5 1 3 6 0 4 4 2 3