lekarz Rafał Rybarczyk

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą z zakresu medycyny, kompetentny, sympatyczny, stawia właściwe diagnozy i wprowadza skuteczne leczenie. Najlepszy lekarz w przychodni. Do tej pory borykałam się z wieloma problemami i chodziłam do różnych lekarzy, dopiero ten lekarz skojarzył moje wszystkie objawy i dzięki niemu jestem na dobrej drodze do wyleczenia. Dziękuję Panie Doktorze. Polecam serdecznie.

Wszystko było dobrze dopóki były to zwykłe choroby - gardło, grypa itp. Problem pojawił się w wypadku depresji, gdzie wiązałam duże nadzieje na pomoc dlatego, że usłyszałam od lekarza "nerwica i depresja to mój konik". Niestety mimo, że pojawiło się dużo problemów z lekami i reakcją mojego organizmu na nie (wysokie ciśnienie, bezsenność, poty, drętwienie kończyn, kłucie w sercu, zawroty głowy, zatrzymanie wody w organizmie, wzdęcia, zaparcia), gdy sama odstawiłam (bałam się brać kolejnych) i poszłam na kontrolę porozmawiać, spróbować dobrać inne usłyszałam, że nie mamy o czym rozmawiać bo chcę być mądrzejsza od lekarza, i że mam iść do psychiatry (byłam, nawet ze skierowania, mówiłam że nic nie pomogło), najlepiej psychologa albo w ogóle do szpitala (!).
Nie mówiąc już o tym, że po poprzednich wizytach zamiast skierować na badania( jedyne było EKG gdy przyszłam i miałam 150/90 ciśnienia w gabinecie i badania krwi) otrzymywałam coraz to nowe leki do brania (w pewnym momencie przyjmowałam 13 tabletek naraz). Jestem bardzo rozczarowana. Zdecydowanie nie polecam osobom, które maja jakieś specjalistyczne dolegliwości.

właściwie jedynym minusem jest czas oczekiwania na wizytę.trzeba wcześniej się zapisywać i swoje odczekać pod gabinetem.ale wynika to tylko z tego, że jest kompetentny, chętnie i dokładnie wszytko tłumaczy. No i najważniejsze jest skuteczny w proponowanym leczeniu

nie polecam,mój mąż z temp 39 st zgłasza się do lekarza a pan doktor mówi że to z przemęczenia ,a to były zatoki kazal pójsć na drugi dzień do pracy nie słuchając że sie żle czuje naszczescie inny lekarz wychwycil co jest i mąż po dwóch tygodniach stanął na nogi ,dr rybarczyk nie zleca badań zna się na wszystkim a rozpieszczenie przez starszych ludzi zrobiło swoje ,obrusł w piórka.nie polecam

Lekarz z prawdziwego powołania, bardzo skrupulatnie podchodzi do każdego pacjenta z osobna, poświęca mu dużo czasu i pacjent czuje się doceniony. Jest bardzo miłym, uczynnym człowiekiem. Do pana doktora trzeba się zapisać dużo wcześniej ponieważ ma bardzo dużo pacjentów, wszyscy chcą leczyć się u niego. Jeżeli ktoś szuka lekarza rodzinnego to TYLKO pan doktor Rybarczyk.