Rafał Słodziński

Człowiek niekulturalny. Bardzo nieuprzejmy. Opryskliwy. Krzyczy i obraża. Panie doktorze... " pieprzyć" to Pan może sobie zupę. Niedopomyślenia żeby lekarz wrzeszczał w gabinecie przy pielęgniarce innych pacjentach i całej poczekalni ludzi

Człowiek niekulturalny. Bardzo nieuprzejmy. Opryskliwy. Krzyczy i obraża.

Leczyłam się u dr Słodzińskiego w tym roku po kontuzji na nartach. Uszkodzenie lewego kolana. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Podczas wizyt byłam pod wrażeniem podejścia doktora do pacjenta. Nie było pytania na które nie dostałam odpowiedzi, po każdej wizycie wychodziłam w pełni wyedukowana na temat swojego stanu zdrowia. Pan doktor ma fajne podejście, empatyczne. Dokładnie tłumaczy co i jak bada, dlaczego i co na tej podstawie stwierdza. Wizyta z badaniem to 30-40 minut, a więc sporo czasu poświęca Pan doktor. Godny polecenia ortopeda.

nieposiada nawet komputera aby objrzec zdjecie za 100pln

nieposiada nawet komputera aby objrzec zdjecie za 100pln

Bardzo dobry lekarz polecam. podchodzi do pacjenta bardzo dobrze oraz jest specjalistą w tym co robi. po operacji bardzo szybko wróciłem do zdrowia, ręka szybko i bez komplikacji odzyskała ruchowość. jeszcze raz polecam.

Kompetentny, sympatyczny, sumienny, oddany dla pacjenta !

Kompetentny, sympatyczny, sumienny, oddany dla pacjenta !

Lekarz bardzo lekceważąco zajmuje się pacjentami, liczy się tylko kaska. Posiadam katrę LuxMedu co jest przez tego lekarza traktowane jak jakiś abonament, a powinno być na równi z innymi prywatnymi pacjentami. Prawda jest taka że idąc do niego na kartę LuxMedu mniej dostaje pieniążków do ręki dlatego jest taki nieuprzejmy i najchętniej wystwiłby diagnoze że człowiekowi nic nie jest i samo przejdzie ! Kolejny z grona karierowiczów, dla których liczy sie tylko kasa! Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

bardzo mily i przyjazny lekarz. chętnie odpowida na kazdo pytanie, zajmuje sie pacjentem w sposob odpowiedni

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. dokładnie zajmuje się pacjentami. tłumaczy dolegliwości i w miarę swoich możliwości stara się pomoc

Bardzo dobry lekarz-uratował rękę mojemu synowi Łukaszowi.Można się z nim kontaktować zawsze i wszędzie(nawet na urlopie).Często Go polecam znajomym-miły,uczynny-po prostu McSłodki.

Lekarz bardzo uprzejmy i miły.Bardzo dobrze zna się na chorobie i pomaga w miarę możliwości w leczeniu.