dr Rafał Sołtysek

Tylu lekarzy szukało przyczyny mojej choroby, dopiero dr. Sołtysek poprawnie ją zdiagnozował. NAPRAWDĘ POLECAM I DZIĘKUJE.

Cokolwiek bym nie napisała nie odda tego co czuje pacjent będący pod opieka tego Lekarza. To nie tylko wspaniały lekarz ale i człowiek . Pełen zaangażowania i oddania choremu . Traktuje pacjenta z należytym szacunkiem. Angażuje sie i wkłada serce aby pomoc. Panie Doktorze dziekuje i życzę dużo dużo siły.

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne
podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu
choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy
zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.

Trafiłam niedawno pierwszy raz do Pana doktora i muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczona. Pan doktor jest sumienny, dokładny, budzi zaufanie. Ma b.dobre, profesjonalne podejście do pacjenta, nie traktuje z wyższością, jak to nieraz robią lekarze niestety... a przeciwnie - skraca dystans, wszystko spokojnie wytłumaczy, "nie popędza". A przy tym ma fajne poczucie humoru. W gabinecie już od pierwszej wizyty czułam się bardzo dobrze i swobodnie. Jak dla mnie lekarz z powołania i godny polecenia :)

Mówi prawdę, a to się rzadko zdarza..

Mówi prawdę, a to się rzadko zdarza..

Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym od 2 lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego! Kompetentny, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wytłumaczy, a przy tym jest przesympatyczny i dowcipny:) Bardzo polecam!

Człowiek jak z innej epoki :)szarmancki, kompetentny, traktujący pacjenta indywidualnie. Gdy czegoś nie wie potrafi to przyznać i skierować do specjalisty. Ostrożnie dobiera leki.

Dzięki wizycie u Pana Doktora wykryto u mnie wrodzoną wadę serca...Wszyscy interniści kolokwialnie mówiąc olewali sprawę, nawet nie wspominali o tym, że z sercem może być coś nie w porządku. Popieram przedmówców- Pan Doktor jest cudownym człowiekiem, dociekliwym i nie traktuje pacjenta bezosobowo. Polecam:)

Polecam:)

polecam Doktora i dziekuje za opiekę,kompleksowe spojrzenie a nie ograniczanie siętylko do jednej chorby, swietny kontakt

Bardzo miły i kompetentny lekarz, wysłucha i doradzi!Ma bardzo "ludzkie" podejście do człowieka. Szkoda że każdy lekarz tak dobrze nie traktuje pacjentów.