Na dr. Sopyło , trafiłem przypadkiem. Dzisiaj po 2.5 roku mogę powiedzieć, że uratował mnie życie. Był to nowotwór jelita grubego, gdzie jeden z guzów zajmował, około 90% jelita. Dzisiaj jeżdżę na rowerze po ok.50-70 km. dziennie i jestem b. sprawny. Nie chodzę na kontrole, ani nie poszedłem na chemię po operacji. Zmieniłem totalnie dietę. Nie jadam mięsa, słodycze , tylko czekolada gorzka. Życzę chorym, żeby mieli to szczęście i trafili na dr. Sopyło. Jest to lekarz o wyjątkowym talencie i profesjonalista jakich mało w tym zawodzie.

operacja hemoroidów metodą longo, pan doktor wszystko mi wyjaśnił, opowiedział jakie są rzeczywiste plusy i minusy metody, a po samym zabiegu służył osobistym wsparciem i poradami

dziwię się braku pozytywnych komentarzy.wg mnie jest to lekarz wyprzedzający epokę ogólnego chirurgicznego leczenia!!! Mam ileostomię i zawsze jak robię tomografię to słyszę od lekarzy towarzyszących MAJSTERSZTYK.a operował mnie p.dr. Sopyło. Życzę każdym chorym tego lekarza!!!

Zbyt mało poświęca czasu dla pacjętów w szpitalu

Zbyt mało poświęca czasu dla pacjętów w szpitalu

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)