lekarz Rafał Sozański

2,9

Potwierdzam negatywne opinie o tym panu. W trakcie wizyty czułam sie natrętem, pan doktor jest kompletnie bezduszny i nie przejawia jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem. Myślę,że krzesło na którym siedzi przejawia więcej uczuć od tego pana.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego pana. Jest niemiły i niekulturalny. Potraktował mnie jakbym była natrętem, a nie osobą która jest chora. Ignoruje pytania, wyśmiewa się i drwi przy pielęgniarkach ze schorzeń w obecności pacjenta.

nie dba o pacjeta,przedklada swoj interes ponad dobro pacjeta ,zdecydowanie nie polecam.

Okropny człowiek i mierny lekarz. Byłam na wizycie na fundusz w przychodni przy pl. św. Macieja. Podczas wizyty Sozański był niemiły, przez większość czasu mnie nie słuchał(słuchał za to swojej asystentki, która mu opowiadała o swoich wakacjach). Raz podniósł na mnie głos, wydawał się być obrażony, że ktoś w ogóle mu głowę zawraca. W trakcie badania stwierdził nadżerkę, a moje pytanie "Co to jest?" pozostawił bez odpowiedzi. Kazał się ubrać i (uwaga!) posprzątać po sobie fotel... Następnie zaczął coś pisać, rozmawiając jednocześnie z asystentką o wakacjach. Następnie mnie pożegnał, a na mój protest "Miał pan powiedzieć co z tą nadżerką" odpowiedział: "Eeee...hmm..to jest taki ubytek...w ee... nabłonku..no...ee". Reasumując - zdecydowanie nie polecam! Wiedza zerowa, podejście do pacjenta bezduszne.

PS. Jestem bardzo zdziwiona pozytywnymi opiniami na temat tego lekarza. Sama się nimi kierowałam podczas wyboru ginekologa, i tak tez trafiłam do tego pana. Podejrzewam, że różnica tkwi w pieniążkach - ja byłam na fundusz, panie prywatnie. To przykre, że istnieją tacy lekarze jak ten.

jestem bardzo zadowolona , polecam.

jestem bardzo zadowolona , polecam.

od kilku lat jestem pacjentką i nigdy się nie zawiodłam !!

od kilku lat jestem pacjentką i nigdy się nie zawiodłam !!

Lekarz prowadził mooją ciążę, rzeczowy i budzący zaufanie miły człowiek, polecam wszystkim pacjentkom.

Cała wizyta przebiegała w miłej atmosfrze, lekarz rzeczowo tłumaczył cały przebieg badania usg 4d. Polecam.

Polecam.

Niesamowity lekarz. Zawsze pogodny i rzeczowy. Doskonale diagnozuje za pomocą USG. Polecam gorąco.