lekarz Rafał Stępień

Odwiedzilam wiele gabinetow stomatologicznych w swoim zyciu i z czystym sumieniem stwierdzam, ze p.dr Rafal Stepien jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkalam. Szybko zdiadnozowal moj problem czego nie udalo sie poprzednim lekarzom. Moje dwa zeby zostaly bardzo szybko , bardzo profesjonalnie wyleczone i do tego bezbolesnie nie mowiac o przemilej atmosferze.

Doktor powinien mieć pseudonim "rewelacja" Polecam z czystym sumieniem,szczególnie tzw.trudne przypadki Robiłem u siebie wszystko kompleksowo,masa roboty była ale i tak nie zdarł ze mnie,wieloletnią gwarancję dał.

Doktor powinien mieć pseudonim "rewelacja"
Polecam z czystym sumieniem,szczególnie tzw.trudne przypadki

Specjalista dobry a i pieniążków nie woła tak dużo, ale przecież na zdrowiu się nie oszczędza bo najważniejsze jest.

ano...Stympień do dobry chłop, polecam :D On tam z Jankoskim pracuje na Okulickiego