dr n. med. Rafał Szulc

Medycyna estetyczna

Dr Szulc zna się na tym co robi i ma bogate doświadczenie. Ja usuwałam u niego bliznę po oparzeniu. Generalnie wszystko odbyło się sprawnie, a po bliźnie praktycznie nie ma śladu. Jest to specjalista godny polecenia :)

Pan Rafał wycinał mi bliznowca, który powstał po wycięciu przez innego lekarza pieprzyka w okolicy krzyżowo-lędzwiowej.. Generalnie sytuacja wyjściowa była fatalna - odstający, czerwony bąbel, który nawet po kilku miesiącach od zdjęcia szwów był wyraźnie widoczny, dlatego właśnie zdecydowałam się coś z tym zrobić i całość została potraktowana laserem :) Tak naprawdę wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie, ślad jest minimalny i nie ma problemu aby założyć krótszą bluzkę, bo wcześniej... szkoda słów :S

Pan Rafał zajął się moim włókniakiem na nadgarstku - generalnie już był tak duży, że musiał być usunięty - a nadgarstek to niestety dużo żył więc trzeba mieć pewną rękę. Na szczęście Pan Rafał to profesjonalista i wszystko był okej!!! Polecam

Na szczęście Pan Rafał to profesjonalista i wszystko był okej!!!
Polecam

Świetny specjalista! Pan Rafał z DermaMed to w pełni profesjonalny lekarz. Serdecznie polecam ;)

Czuć, że to lekarz z powołaniem - super podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wyjaśni, rozwieje wszelkie wątpliwości. A przy tym naprawdę ogromny profesjonalista, który interesuje się pacjentką również po odbytym zabiegu - polecam.

Pan doktor profesjonalnie zajął się moją okropną blizną na nodze, męczyłam się z nią latami i niepotrzebnie - teraz mogę nosić - w końcu spódniczki :) Dlatego polecam Pana doktora jako profesjonalistę i człowieka, który wszystko wyjaśni dzięki czemu wiedziałam jak będzie wyglądał cały zabieg :)!

Witam, u dr byłam na zabiegu chirurgicznym usunięcia znamienia barwnikowego.Niby nic wielkiego,ale nerwy są,i zupełnie niepotrzebnie.Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.Dr Szulc jest bardzo dobrym lekarzem i zamierzam się do niego wybrać ,ale tym razem na Wypełniacz.

u dr Szulca byłam na skleroterapi-miałam okropne popękane naczynka na nogach i ciężko było się ich pozbyć.Zabieg powtarzałam kilka razy,ale wreszcie mogę pokazać nogi i efekt jest świetny.Polecam i zabieg(jest też zabieg zamykania laserem varilite)i lekarza.

u dr Szulca byłam na wycięciu znamienia barwnikowego.Szukałam lekarza z doświadczeniem,który profesjonalnie podejdzie do mojego problemu.Zabieg przebiegł bez zarzutu,dr Szulc to wspaniały lekarz i będę go odwiedzać,ale już z zakresu medycyny estetycznej:)

U dr Szulca byłam na wypełnieniu i botoxie,to osoba niezwykle opanowana ,konkretna i świadoma tego co mówi.Przez co może się wydawać nieco zdystansowany,ale jest świetnym lekarzem i profesjonalistą.