dr n. med. Rafał Szulc

Medycyna estetyczna

Dr Szulc zna się na tym co robi i ma bogate doświadczenie. Ja usuwałam u niego bliznę po oparzeniu. Generalnie wszystko odbyło się sprawnie, a po bliźnie praktycznie nie ma śladu. Jest to specjalista godny polecenia :)

Pan Rafał wycinał mi bliznowca, który powstał po wycięciu przez innego lekarza pieprzyka w okolicy krzyżowo-lędzwiowej.. Generalnie sytuacja wyjściowa była fatalna - odstający, czerwony bąbel, który nawet po kilku miesiącach od zdjęcia szwów był wyraźnie widoczny, dlatego właśnie zdecydowałam się coś z tym zrobić i całość została potraktowana laserem :) Tak naprawdę wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie, ślad jest minimalny i nie ma problemu aby założyć krótszą bluzkę, bo wcześniej... szkoda słów :S

Pan Rafał zajął się moim włókniakiem na nadgarstku - generalnie już był tak duży, że musiał być usunięty - a nadgarstek to niestety dużo żył więc trzeba mieć pewną rękę. Na szczęście Pan Rafał to profesjonalista i wszystko był okej!!! Polecam

Na szczęście Pan Rafał to profesjonalista i wszystko był okej!!!
Polecam

Świetny specjalista! Pan Rafał z DermaMed to w pełni profesjonalny lekarz. Serdecznie polecam ;)

Czuć, że to lekarz z powołaniem - super podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wyjaśni, rozwieje wszelkie wątpliwości. A przy tym naprawdę ogromny profesjonalista, który interesuje się pacjentką również po odbytym zabiegu - polecam.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Wrocław"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44