lekarz Rafał Szulc

Chirurg onkolog

Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją twarz. Opieka którą otacza doktor Szulc jest niedoopisania, Pan doktor jest osobą bardzo życzliwą, przyjazną, a do tego profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Cierpliwie słucha i wzbudza zaufanie.

Dr Szulc jest lekarzem ,który operował mi guza piersi.Teraz pojawiły się dwa kolejne jestem pod Jego opieką i mam poczucie,że jestem w dobrych rękach.Bardzo kompetentny, rzeczowy a przy tym emanuje od niego spokój. Jest lekarzem, który wszystko wytłumaczy i przedstawi plan działania.Polecam z czystym sumieniem.

fantastyczny lekarz, leczył oraz operował moją mamę chorą na raka piersi, fachowiec z ludzkim podejściem do pacjenta

Bardzo kompetentny i rzeczowy. Udziela szcegółowych informacji. Operuje tak, że nie widać blizny.