dr n. med. Rafal Ucinski

Chirurg onkolog

Poznać w trudnych chwilach TAKIEGO CZŁOWIEKA i być pod opieką TAKIEGO LEKARZA to szczęście i zaszczyt. Jego podejście do pacjenta, ogromna życzliwość,cierpliwość i opanowanie, takt i kultura osobista wzbudzają zaufanie i dają poczucie bezpieczeństwa a kompetencje, które posiada pozwalają patrzeć w przyszłość optymistycznie. Polecam

leczę u doktora ponad 10 lat,są to wizyty profilaktyczne po zabiegach.bardzo doceniam fachowość doktora,ze spokojnym sumieniem mogę polecić go rodzinie i znajomym.

Wzbudził moje zaufanie od pierwszego wejrzenia :). Spokojny, rzeczowy,cierliwy, żadnych powikłań pooperacyjnych. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki.

Wspaniały lekarz,bardzo dobry człowiek.Ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe oraz spokój i rozwaga powodują, iż wzbudza zaufanie. Z dużą uwagą wykonuje badania,cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia zagadnienia.Jest uprzejmy i miły. Zdecydowanie polecam.

Super lekarz, spokojny, wyważony, fachowiec choć metody leczenia raczej radykalne. Ale m oże to i lepiej, półśrodki nie zawsze wychodzą na zdrowie.

polecam zdecydowanie/ bardzo miły, a przede wszystkim kompetentny, bardzo dobry fachowiec,

bardzo konkretny lekarz,zna swój fach,profesjonalne podejście do pacjenta,pełen szacun dla mnie-pacjentki oraz dla niego za dokładne wytłumaczenie problemu,jest super,lecz ostry,zdecydowany,można z nim porozmawiać na temat choroby ,leczenia oraz tego co nam grozi,wali bez ogródek-trzeba być mocnym-opłaca się.jest dobrym specjalistą.BRAWO.

Polecam,ale nikomu nie życzę konieczności wizyt u lekarza tej specjalności. Dr Rafał jest konkretny i decydując się na niego możecie miec pewność profesjonalnego podejścia do pacjenta.