lekarz Rafał Ufnalewskilekarz Rafał Ufnalewski - zdjęcie profilowe

lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

Byłam bardzo zaskoczona jak miła może być wizyta u ginekologa. Badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Wysłuchał moich często średnio sprecyzowanych obaw, traktował mnie poważnie i wykrył w USG to, czego inni lekarze nie dostrzegli. Doktor jest bardzo taktowny i szarmancki. Kiedy juz ubrana dochodziłam do jego biurka wstał i poczekał aż ja usiądę, dopiero sam usiadł, po czym wszystko powoli i dokładnie wyjaśnił. Wspaniały człowiek i lekarz z powołania.

Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Delikatny i zawsze tłumaczy przebieg leczenia. Specjalista godny polecenia!

Przekazuję serdeczne podziękowania za opiekę lekarską, no i oczywiście jej skuteczne rezultaty :))))))))

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

Nie da się wyleczyć pacjenta gdy leczy się objawy a nie przyczynę. Brak badań dotyczace przyczyn nieprawidlowosci , brak badan sprawdzajacych kurację czy jest skuteczna. W ciemno następny hormon. To nie leczenie to zgaduj zgadula . Straszenie guzem , bezplodnoscia !!! Na jakiej podstawie ???

Razem z żoną zostaliśmy skierowani do lekarza pierwszego kontaktu bo drugi nam nie wyszedł. Ciężki przypadek. Póżniej zostaliśmy przekierowani do doktora Rafała z polecenia i jest świetnie. Diagnoza w pełni trafiona. Zadowolony mąż Dariusz wraz z rodziną.

Polecam Pana Rafała, prowadził dwie ciąże żony. Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu. Miły, uprzejmy oraz godny zaufania.

Pan doktor Rafał Ufnalewski prowadził mnie w ciązy. I bardzo jestem mu wdzięczna , że nie stracił do mnie cierpliwości. Te setki telefonów , które ode mnieo dbierał nigdy nie tracąc cierpliwosci. Niestety musiałam dzwonić często bo mieszkałam w tym czasie w Irlandii a na wizyty przyjeżdzałam specjalnie do Krakowa. Niestety duża odległość sprawiała , że często dzwoniłam do Pana Doktora. Doktor zawsze nawet w nocy znajdował dla mnie czas i wszystko cierpliwie tłumaczył. Jestem juższczęśliwą mamusią kochanego Mateuszka. I to wszystko dzięki Doktorowi Ufnalewskiemu.

Doktor jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Chodzę do niego już dość długo bo jakieś 2 lata i uważam że jest naprawdę doskonały w tym co robi. Ma niestandrtowe podejście do pacjentek ale także do chorob i ich leczenia. Ja trafiłam do doktora po wizytach w wielu poprzednich gabinetach , tak że maogę porównać- uważam że doktor jest znakomity. Wyleczył mnie choć poprzedni lekarze do których chodziłam rozkładali bezradnie ręce, nie mogąc wyleczyć mnie. Doktorowi Ufnalewskiemu dość szybko to się udało.

Jestem pacjentką doktora od kilku lat, kiedy to operował mnie z powodu torbieli jajnika. Teraz prowadzi mnie w ciąży. Na wizyty chodzę z prawdziwą przyjemnością, choć czasami trzeba niestety trochę zaczekać zanim się wejdzie do gabinetu.Doktor przyjmuje bardzo dużo pacjentek, ale nigdy nie odmawia jak się coś dzieje i zostaje po godzinach, żeby przyjąć wszystkie pacjentki.Czasami nawet do późnych godzin nocnych. Widać , że jest czasami zmęczony, ale zawsze uśmiechnięty. Na pewno jest godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.