lek. dent. Rafał, Wajdzik

Dzien dobry, minęły dwa lata od chwili kiedy postanowiłem coś zrobić z moim uśmiechem oczywiście z pomocą moich dobrych przyjaciół to oni polecili pana Doktora. Chcialam bardzo podziekowac za super spedzony czas w tej Klinice ,bardzo mila obsluga Pacjenta poczucie bezpieczenstwa, Profesjonalne leczenie ,poczucie pelnego comfortu ,bezbolesne zabiegi. Panu Dr Wajdzik Rafau chcialam podziekowac za jego profesjonalizm jego dobre slowo i za ten nowy piekny usmiech i komfort lepszego zycia Pozdrawiam całą ekipe lekarską😁 Herbert

Dzien dobry,
Herbert

Nic dodac bo i kompetencja,wiedza i kontakt z pacjentem jest na najwyzszym poziomie a to ze super wyposazony gabinet i zawsze mila atmosfera to w tym miejscu standart :-) zawsze poswiecaja tyle czasu ile potrzeba bo nie jest tam wazna ilosc a jakosc .. chyba ich cieszy ta praca a moze to pasja? Polecam

Co tu dużo mówić pełny profesjonalizm a do tego wspaniałe podejście do pacjenta szczególnie jesli ktos panicznie boi sie dentysty :-)

Bardzo dobry dentysta w Bielsku-Białej, jestem bardzo zadowolona z usług tego stomatologa. Cała moja rodzina leczy się u Pana Doktora.

Super lekarz, godny polecenia, może nie jest tani ale napewnio jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.