lek. dent. Rafał, Wajdzik

Nic dodac bo i kompetencja,wiedza i kontakt z pacjentem jest na najwyzszym poziomie a to ze super wyposazony gabinet i zawsze mila atmosfera to w tym miejscu standart :-) zawsze poswiecaja tyle czasu ile potrzeba bo nie jest tam wazna ilosc a jakosc .. chyba ich cieszy ta praca a moze to pasja? Polecam

Co tu dużo mówić pełny profesjonalizm a do tego wspaniałe podejście do pacjenta szczególnie jesli ktos panicznie boi sie dentysty :-)

Bardzo dobry dentysta w Bielsku-Białej, jestem bardzo zadowolona z usług tego stomatologa. Cała moja rodzina leczy się u Pana Doktora.

Super lekarz, godny polecenia, może nie jest tani ale napewnio jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.